آموزش نصب سانترال

همانطور که می دانید زندگی امروز به صورت مکانیزه شده است و به عبارتی بهتر بشر و پیشرفت های آن نیز با استفاده از فناوری ها و متکی به تکنولوژی پیش می رود.این تحول اساسی در قرن حاضر تمامی جنبه های زندگی از مسائل عادی تا مسائل کاری و سازمانی  پوشش داده است. هر ابزار و فناوری جایگاه خود را دارد که باعث کمک زیادی به سرعتی شدن کارها با نهایت دقت و بدون خطا شده است. در این میان ارتباطات و تبادل ازلاعات نیز از جمله مهمترین و حتی ضروری ترین مسائل بوده که جامعه امروز و کشور ها بدون آن نمی توانند دوام بیاورند و دنیای امروز بدون ارتباطات و تبادل اطلاعات محکوم به تکرار بوده و کوچکتر به نظر خواهد رسید.

آموزش نصب سانترال


زیرا با استفاده از تبادل اطلاعات ما از سرگذشت پیشرفت ها و پا به عرصه گذاشتن فناوری ها  مطلع می شویم تا به این طریق مثلاً چیزی که در قسمتی از دنیا طراحی و ساخته شده است را مجدداً تکرار نکنیم و فقط  در راه هرچه  کامل تر کردن آن  گام برداریم و این همان محکوم به تکرار در صورت نبودن ارتباطات است.
خب بعد از مقدمه در این جا می خواهیم موضوعی مهم راهم مطرح کنیم  و آن این است که این پیشرفت ها و حرکت ها نیاز به دانش دارد تا افراد بتوانند به درستی کار  خود را ادامه دهند و دچار اشتباه نشوند. به همبن دلیل است که وقتی فناوری توسط یک شرکت و یا سازمان اعلام می شود خود آن  کمپانی آموزش های لازم برای استفاده از آن فناوری را در اختیار قرار می دهد تا کاربران با استفاده از آزمون و خطاهای ضرر آور و صرف   زمان بسیار زیاد پی به چگونگی آن نبرند و به این ترتیب بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن مسئله را  ( فناوری ) درک کرده و به این ترتیب در بخش های مورد علاقه و تخصص خود مشغول شوند.
حال می رسیم به شرکت ها و ارتباطات درون سازمانی
خب یک شرکت  زمانی  موفق   خواهد شد که همه جوره هماهنگ و یک پارچه پیش برود.این یک پارچگی مفهوم زیادی می تواند داشته باشد که ما در اینجا به ساده ترین نوع آن خواهیم پرداخت که همان ارتباط داخلی راحتر تر بدون جابه جایی و شلوغی است.مثلا فرض کنید که در یک شرکت چندین اتاق وجود دارد که کارمندان هر کدام مشغول به کار خود هستند و برای ارتباط با یکدیگر در جهت پیش برد کار باید یا به اتاق یک دیگر سر بزنند و یا باید با استفاده از تلفن های شخصی با هم ارتباط داشته باشند که این گزینه ها هیچ کدام گزینه مناسبی برای ارتباطات داخلی نبوده و نخواهند شد.پس راه حل چیست ؟
همان طور که گفته شد شرکت های پیش برد فناوری تقریباً برای هر مبحثی راه حلی دارند و راه حل این مورد استفاده از سیستم تلفن داخلی ( مرکز تلفن 9 و یا به اصطلاح علمی سانترال است.شما با استفاده از سیستم مرکز تلفن و یا همان سانترال به راحتی میتوانید در درون شرکت – سازمان – و یا ساختمان ها به راحتی با یکدیگر ارتباط برقرار نمایید و این باعث می شود که زمان ی را برای رساندن پیام خود به همکارتان از دست ندهید و این خود یه مزیت بسیار بزرگ است.
ولی چیزی که مطرح است این موضوع می باشد که راه اندازی سیستم سانترال کار راحتی نیست و البته سخت هم نیست زیرا می توانید با گذراندن دوره های آموزش نصب سانترال به راحتی بر این امر مسلط شوید.بنابراین نصب و راه اندازی چنین سیستمی نیازمند دانش کافی در این زمینه و سیم کشی های آن بوده و این که باید دستورات اجرایی دستگاه مارد اصلی ( دستگاه سانترال ) را به خوبی بشناسید.
زیرا عدم شناخت کافی در طراحی و راه اندازی سانترال می تواند باعث مشکلات زیادی شود که کل کار شرکت را با اختلال مواجه کند.آموزش نصب سانترال و مرکز تلفن یکی از دوره های محبوب و پر  طرفدار است که افراد زیادی را به خود جلب کرده است و از آن جایی که همه شرکت ها و سازمان ها در حال مکانیزه  و کاملتر کردن سیستم خود هستند بازار کار خوبی هم برای نصب سانترال به راه افتاده که خود باعث شده تا افراد متخصص در این زمینه به درآمد های خوبی هم برسند.
چنان چه شما هم از علاقه مندان دوره آموزش نصب تلفن سانترال هستید می توانید با تماس با واحد آموزش مجتمع آموزش تعمیر اطلاعات بیشتر در رابطه با دوره آموزش نصب سانترال به دست آورید و همچنین در این کلاس ها شرکت نمایید. لازم به ذکر اسنت که دوره های برگزار شده در این مرکز به صورت کاملاً عملی خواهد بود و در کارگاه های مجهز برگزار می گردد تا کار آموزان بتوانند بعد از اتمام  دوره آموزش نصب سانترال به راحتی وارد بازار کار شده و کسب درآمد کنند.
تلفن تماس : 02166904202
آدرس : میدان انقلاب – خیابان کارگر شمالی – بعد از خیابان نصرت – کوچه ی عبدی نژاد – پلاک 18 – طبقه سوم.

فرم ثبت نام

برای ثبت نام در کلاس ها می توانید از فرم زیر استفاده نمایید. دقت نمایید پر کردن فرم زیر به منزله ثبت نام نهایی شما در کلاس ها نمی باشد و این فرم به عنوان پیش ثبت نام می باشد. کارشناسان ما جهت راهنمایی و نهایی کردن ثبت نام با شما تماس خواهند گرفت


نام و نام خانوادگی
تاریخ تولد
جنسیت
تحصیلات
رشته تحصیلی
ایمیل
تلفن همراه
تلفن ثابت
شهر محل سکونت
میخواهید در کدام دوره آموزشی شرکت نمایید
از چه تاریخی می توانید در کلاس شرکت نمایید
نیاز به خوابگاه
توضیحات بیشتر و یا سوال خود را اینجا بنویسید
تشخیص انسان از ربات (تیک بزنید)

اطلاعات تماس

تهران, میدان انقلاب به سمت آزادی , بعد از جمالزاده شمالی, خ والعصر , درفش شرقی , پلاک1 - موسسه فنی آموزش تعمیر
تلفن تماس02166933237
                 ۰۹۱۹-۱۰۸۰۲۸۷
ایمیل:
info@amoozeshtamir.com

توضیح کوتاه

مرکز تخصصی انواع آموزش سخت افزاری ملی پایتخت, برگزار کننده تخصصی ترین دوره های آموزش تعمیرات گوناگون از قبیل آموزش تعمیرات موبایل, آموزش تعمیرات تبلت, آموزش تعمیرات کامپیوتر, آموزش تعمیرات لپ تاپ, آموزش تعمیرات پرینتر , آموزش تعمیرات فتوکپی, آموزش تعمیرات مانیتور, آموزش تعمیرات ای سی یو خودرو و سایر دوره های آموزشی, با بهره گیری از اساتید مجرب و متخصص می باشد. این موسسه با در اختیار داشتن محیط آموزش مجهز و پیشرفته برترین موسسه آموزش تعمیرات در ایران می باشد.

شما کارآموز گرامی پس از گذراندن دوره های آموزش تعمیرات در این مرکز کلیه جزئیات و روش تعمیرات انواع وسیله الکترونیکی را خواهید آموخت. همچنین پس از فراغت از دوره آموزشی بمدت 5 سال از پشتیبانی گروه متخصص فنی آموزش تعمیر بهرمند خواهید گشت