آموزش تعمیرات یخچال و فریزر

آموزش تعمیرات یخچال و فریزر


این که زندگی راحتی داشته باشیم از اول پیدایش انسان برایمان مهم بوده است و بشر برای این منظور همراه با افزایش اطلاعات خود در زمینه های گوناگون در تلاش بوده تا با استفاده از ابزارهای مختلفی که خود خلق میکند زندگی راحت تری را داشته باشد زیراانسان یک موجود ابزار ساز می باشد و در این راه مدام در حال یادگیری و آموزش است.

آموزش تعمیرات یخچال و فریزر


پیشرفت فناوری هایی که امروزه شاهد آنها هستیم باعث شده که زندگی ما با زمان حال حاضر که زمان به سرعت در گذر است یکی شود.دیگر مانند گذشته زمان کافی برای کارهایی چون حفظ و نگه داری مواد غذایی و یا پخت و پز با صرف حوصله و زمان زیاد در اختیار نداریم و به همین دلیل این کارها را ماشین ها برای ما انجام میدهند وبه همین دلیل ابزارهایی که امروزه در اختیار داریم  جزئی از زندگی ما بوده و جدایی ناپذیر است.
خب و اما یخچال های و تعمیرات این وسیله ی مهم و پرکاربرد
تقریباً 95 درصد مواد غذایی که داریم برای سالم ماندن نیاز دارد که در محیطی سرد نگه داری شود که این محیط را یخچال برای ما تامین میکند و به این ترتیب میتوانیم یک نوع و یا چندین نوع مواد غذایی را بدون از دست رفتن کیفیتش و یا بدون خراب شدن و یا فاسد شدن به مدت تقریباً طولانی نگه داشت. بنابراین یخچال وسیله ای است که باید اولین گزینه برای هر خانه ای باشد، شاید بتوان بدون تلویزیون و یا رایانه مدتی کوتاه زندگی را چرخاند ولی بدون وجود وسیله ای مانند یخچال امکان پذیر نیست زیرا نمی توان مواد غذایی  را حفظ کرد و خب سالم نبودن مواد غذایی هم باعث به خطر افتادن سلامتی ما خواهد شد.پس یخچال یک وسیله فراتر از این است که بود و نبودش مهم باشد و یا نباشد و این نشان میدهد که از مهمترین وسایل خانگی است.
یخچال وسیله ای است که از وسیله ای سرد کننده همراه با عایقی حرارتی و سیستمی برای انتقال حرارت داخل به بیرون تشکیل شده.کمپرسور و یا همان موتور یخچال با فرستادن گاز به سمت داخل یخچال حرارت داخل را جذب و به بیرون منتقل می کند و این گردش دما تا سطح صفر و حتی پایین تر در داخل یخچال پایین می آورد.
یخچال های فریزر
در مدل های قدیمی تر یخچال ها فقط میشد که همه چیز را خنک نگه داشت و  این خیلی خوب بوده و الان هم استفاده می شود و تفاوتی با گذشته نداشته و فقط امکاناتشان بیشتر شده ولی مدلی دیگر از یخچال وجود دارد که به یخچال فریزر معروف می باشد و تفاوتش با یخچال معمولی در این است که همه چیز را در حالت انجماد و زیر صفر نگه می دارد در حالی که یخچال عادی نهایت تا صفر درجه نگه می دارد و به همین دلیل همان طور که از نامشپیداست مواد موجود درونش در حالت فریز قرار میگیرد.از این نوع یخچال ها برای نگه داری موادی استفاده می شود که نیاز است که منجمد شود و ساده ترین کاربرد آن نگه داری یخ برای استفاده ی روزانه در خانه می باشد.
خب با توجه به مطالب بالا می دانید که جایگاه این وسیله ی پر ارزش چقدر مهم است و بدون آن زندگی مختل خواهد شد  به همین دلیل وقتی دچار خرابی شود باید فوراً تعمیر گردد.
تعمیرات یخچال یکی از مهمترین بخشها در شغل تعمیرات لوازم خانگی است که نیازمند تخصص بالایی است.از آن جایی که تمامی سیستم ها و  لوازم خانگی امروزی الکترونیکی می باشند این تحول شامل حال یخچال هم هست، یخچال های معمولی و فریزر دارای دو بخش اصلی هستند که شامل موتور و بخش کنترل الکترونیکی هستند و موتور یخچال یک کمپرسور است و تقریباً دچار خرابی نمیشود و این بخش برد الکترونیکی است که با خرابی هایی که برایش پیش می آید باعث از کار افتادن موتور و کل سیستم یخچال می شود زیرا کنترل موتور های یخچال امروزی با استفاده از همین بخش الکترونیکی انجام می گیرد.در دوره آموزش تعمیرات یخچال و فریزر می توانید با اصول عیب یابی یخچال و فریزر و نحوه ی برطرف سازی خرابی ها به صورت کامل آشنا شده و در این صورت خواهید توانست کار تعمیرات را به صورت حرفه ای انجام دهید.
همان طور که گفته شد به دلیل پیچیده بودن سیستم یخچال تعمیرات و عیب یابی آن نیازمند تجربه بالا و دانش کافی در این باره بوده که شما در دوره ی آموزش تعمیرات یخچال همه این موارد را فرا خواهید گرفت.
لازم به ذکر است که تعمیرات لوازم خانگی این روزها و با توجه به ماشینی شدن زندگی یکی از مشاغل مهم و پر درآمد است و شما با یادگیری کامل تعمیرات در این زمینه میتوانید آینده شغلی خود را در دست داشته باشید.
در این میان همان طور که گفته شد تعمیرات یخچال و فریزر از مهمترین بخش ها در شغل تعمیرات لوازم خانگی است که هر کسی در این بخش مشغول فعالیت است باید این موضوع را بلد باشد و به عبارتی بهتر در تعمیرات یخچال حرفه ای بوده باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره آموزش تعمیرات یخچال و فریزر میتوانید با شماره 02188957919 تماس حاصل فرمایید.

فرم ثبت نام

برای ثبت نام در کلاس ها می توانید از فرم زیر استفاده نمایید. دقت نمایید پر کردن فرم زیر به منزله ثبت نام نهایی شما در کلاس ها نمی باشد و این فرم به عنوان پیش ثبت نام می باشد. کارشناسان ما جهت راهنمایی و نهایی کردن ثبت نام با شما تماس خواهند گرفت


نام و نام خانوادگی
تاریخ تولد
جنسیت
تحصیلات
رشته تحصیلی
ایمیل
تلفن همراه
تلفن ثابت
شهر محل سکونت
میخواهید در کدام دوره آموزشی شرکت نمایید
از چه تاریخی می توانید در کلاس شرکت نمایید
نیاز به خوابگاه
توضیحات بیشتر و یا سوال خود را اینجا بنویسید
تشخیص انسان از ربات (تیک بزنید)

اطلاعات تماس

تهران, میدان انقلاب به سمت آزادی , بعد از جمالزاده شمالی , خ والعصر , درفش شرقی , پلاک1 - موسسه فنی آموزش تعمیر
تلفن تماس:02166933237
                 ۰۹۱۹-۱۰۸۰۲۸۷
ایمیل:
info@amoozeshtamir.com

توضیح کوتاه

مرکز تخصصی انواع آموزش سخت افزاری ملی پایتخت, برگزار کننده تخصصی ترین دوره های آموزش تعمیرات گوناگون از قبیل آموزش تعمیرات موبایل, آموزش تعمیرات تبلت, آموزش تعمیرات کامپیوتر, آموزش تعمیرات لپ تاپ, آموزش تعمیرات پرینتر , آموزش تعمیرات فتوکپی, آموزش تعمیرات مانیتور, آموزش تعمیرات ای سی یو خودرو و سایر دوره های آموزشی, با بهره گیری از اساتید مجرب و متخصص می باشد. این موسسه با در اختیار داشتن محیط آموزش مجهز و پیشرفته برترین موسسه آموزش تعمیرات در ایران می باشد.

شما کارآموز گرامی پس از گذراندن دوره های آموزش تعمیرات در این مرکز کلیه جزئیات و روش تعمیرات انواع وسیله الکترونیکی را خواهید آموخت. همچنین پس از فراغت از دوره آموزشی بمدت 5 سال از پشتیبانی گروه متخصص فنی آموزش تعمیر بهرمند خواهید گشت