آموزش تعمیرات کارت گرافیک (GPU)

آموزش تعمیرات کارت گرافیک

همه میدانیم که کامپیوتر ها در تمام جنبه های زندگی امروزی حضور دارند و میتوان با استفاده از آن ها تقریبا همه نوع کار اعم از محاسبات طولانی و زد – پرداختن به مسائل علمی – انجام فعالیت های طراحی صنعتی و هنری و ..... انجام داد.
استفاده از کامپیوترها به جز مسائل مربوط به کار و صنعت در سرگرمی هم رواج دارد و به عبارتی تولید و طراحی بازی های رایانه ای نیز خود نوعی صنعت می باشد و این صنعت رو به روز هم هدفمندتر و پیشرفته تر می شود.میدانید که تقریبا همه افراد امروز به بازی های رایانه ای علاقه ای بسیار داشته و بخشی از سرگرمی همه مارا شامل می شود .اجرا شدن و خوب بودن بازی یه طف و سیستم بصری مناسب و محیط طبیعی تر بازی ها هم یک طرف قضیه را تشکیل میدهد.یعنی وقتی یک بازی طراحی میشود اینکه چقدر در بین کاربرانش محبوبیت داشته باشد به سیستم گرافیکی آن نیز بسیار وابسته استزیرا مثلا اگر یک بازی خوب  بدون مشکل طراحی شده باشد ولی در گرافیک خوب نباشد نمی تواند نظرکاربران را به خوبی به خود جلب کند.

آموزش تعمیرات کارت گرافیک


به همین دلیل شرکت ها و کمپانی های تولید کننده بازی به مسئله ی گرافیک اهمیت زیادی می دهند و این اهمیت باعث خرید کاربران از بازی های این شرکت ها شده و بههمین دلیل رقابت بزرگی در بین شرکت های تولید کننده به راه افتاده که تمرکز آن ها بر روی گرافیک می باشد.در تمام بازی های کامپی.تری گرافیک بهخوبی پیاده سازی میشود خصوصا در بازی هایی که امروزه شاهد آن ها هستیم گرافیک ها بسیار عالی و محیط بازی ها رو به طبیعی شده است.خب حالا از بازی میگذریم و به موضوع یک بستر مناسب برای گرافیکمی پردازیم .اگر هم سیستم گرافیکی در یک بازی به خوبی پیاده شده باشد  ولی کامپیوتر نتواند آن را اجرا کند چندان فرقی نمی کند و بازی اجرا نخواهد شد.
از آن جایی که قطعات کامپیوتر برای اجرای برنامه های مختلف مهم است گرافیک نیز به همین صورت بوده و برای اجرای بازی ها و برنامه های گرافیکی قوی به کارت های گرافیکی قوی تر هم نیاز خواهد بود.امروزه با قدرتمندتر شدن کامپیوتر ها قطعات مورد نیاز آن ها نیز توانمندتر شده و مثلا ما شاهذ کارت های گرافیکی بسیار سریع و با ظرفیت بالا هستیم. از آنجایی که کارت ای گرافیک یکی از الزامات کامپیوترها است پس استفاده از آن و تهیه ی یک کارت گرافیک خوب ضروری است و وقتی چیزی و یا دستگاهی در بازار و بین مردم استفاده ی زیادی داشته باش بازار کاری خوبی هم خواهد داشت و تعمیرات کارت گرافیک نیز یکی از این مشاغل خوب و پردرآمد است که البته بیشتر در کنار تعمیرات دیگر اجزای کامپیوتر مفیدتر خواهد بود ، مثلا اگر شما یک تعمیر کار کامپیوتر هستید تعمیرات کارت گرافیک نیز برای شما یک ضرورت بوده و باید آن را به خوبی فرا بگیرید تا بتوانید همه مشکلات در انواع کارتهای گرافیکی را به خوبی عیب یابی و  تعمیر نمایید.
آموزش کرات گرافیک یکی از دوره های محبوب در تعمیرات کامپیوتر می باشد که آموزشگاه ملی پایتخت برگزار می نماید ، اگر شما هم می خواهدی به یک فرد حرفه ای در تعمیرات کارت گرافیک تبدیل شوید می توانید با گذراندن این دوره در کارگاه های عملی بعد از اتمام دوره به تعمیرات کارت گرافیک کشغول شده و به این ترتیب دانش خود در زمینه تعمیرات قطعات کامیپیوتر را افزایش دهید.
در دوره آموزش تعمیرات کامپیوتر شما در ابتدا با معماری یک کارت گرافیک به خوبی آشنا خواهید شد و خواهید توانست تمام بخش های کارت گرافیک را به خوبی شناسایی کرده و کارایی آن ها را بدانید که برای ادامه کار بسیار ضروری است، در مرحل بعدی وارد مبحث عیب یابی خواهید شد این که چه خرابی هایی برای کارت های گرافیک به وجود می آید و راه حل برطرف سازی این مشکلات درکارت های گرافیک به چه شکل است. برای آشنایی اولیه به تعدادی از رایج ترین مشکلات آموزش تعمیرات کارت گرافیک اشاره ای میکنیم:
•  قطع و وصل شدن تصویر
•  کارت گرافیک باعث هنگ کردن سیستم می شود
•  تصویر کارت گرافیک دارای خطوط عمودی و افقی است
•  تصویر کارت گرافیک دارای نقطه نقطه است
•  رنگ ها در کارت گرافیک بهم ریخته و خروجی رنگ مناسبی ندارد
•  تصویر شطرنجی است
•  تصویر به صورت اسلوموشون ( آهسته و کشیده کشیده ) حرکت می کند.
همان طور که گفته شد این مشکلات از رایجترین اشکالات برای آموزش تعمیرات کارت گرافیک است که در  دوره آموزش تعمیرات کارت گرافیک  نیز به آن ها به صورت تخصصی پرداخته شده و راه های برطرف کردن این مشکلات را خواهید آموخت.
میتوانید برای اطلاعات بیشتر با تلفن های 02166904202 و 02166933237  تماس بگیریرد.

فرم ثبت نام

برای ثبت نام در کلاس ها می توانید از فرم زیر استفاده نمایید. دقت نمایید پر کردن فرم زیر به منزله ثبت نام نهایی شما در کلاس ها نمی باشد و این فرم به عنوان پیش ثبت نام می باشد. کارشناسان ما جهت راهنمایی و نهایی کردن ثبت نام با شما تماس خواهند گرفت


نام و نام خانوادگی
تاریخ تولد
جنسیت
تحصیلات
رشته تحصیلی
ایمیل
تلفن همراه
تلفن ثابت
شهر محل سکونت
میخواهید در کدام دوره آموزشی شرکت نمایید
از چه تاریخی می توانید در کلاس شرکت نمایید
نیاز به خوابگاه
توضیحات بیشتر و یا سوال خود را اینجا بنویسید
تشخیص انسان از ربات (تیک بزنید)

اطلاعات تماس

تهران, میدان انقلاب به سمت آزادی , بعد از جمالزاده شمالی, خ والعصر , ک درفش شرقی , پلاک 1 - موسسه فنی آموزش تعمیر
تلفن تماس02166904202
                 ۰۹۱۹-۱۰۸۰۲۸۷
ایمیل:
info@amoozeshtamir.com

توضیح کوتاه

مرکز تخصصی انواع آموزش سخت افزاری ملی پایتخت, برگزار کننده تخصصی ترین دوره های آموزش تعمیرات گوناگون از قبیل آموزش تعمیرات موبایل, آموزش تعمیرات تبلت, آموزش تعمیرات کامپیوتر, آموزش تعمیرات لپ تاپ, آموزش تعمیرات پرینتر , آموزش تعمیرات فتوکپی, آموزش تعمیرات مانیتور, آموزش تعمیرات ای سی یو خودرو و سایر دوره های آموزشی, با بهره گیری از اساتید مجرب و متخصص می باشد. این موسسه با در اختیار داشتن محیط آموزش مجهز و پیشرفته برترین موسسه آموزش تعمیرات در ایران می باشد.

شما کارآموز گرامی پس از گذراندن دوره های آموزش تعمیرات در این مرکز کلیه جزئیات و روش تعمیرات انواع وسیله الکترونیکی را خواهید آموخت. همچنین پس از فراغت از دوره آموزشی بمدت 5 سال از پشتیبانی گروه متخصص فنی آموزش تعمیر بهرمند خواهید گشت