آموزش تعمیرات مایکروفر

آموزش تعمیرات مایکروفر


زندگی امروز و زمان حال به نوعی با ماشین ها ادغام شده است ، به عبارتی بیشتر کارهای روزانه و عادی ما با استفاده از ماشین ها انجام می شود و این باعث شده که وابستگی خاصینسبت به ماشین های مختلف داشته باشیم. از آن جایی که بشر همواره به دنبال راحت تر زندگی کردن بوده و هست با استفاده از هوشمندی خود ابزارهای مختلفی را برای این منظور به وجود آورده و در بخش های مختلف زندگی این ابزارها را به کار گرفته است. استفاده از ابزارهای مختلف کمک بزرگی به زندگی بشر کرده و همین ابزارها و دستگاه ها باعث شده که سرعت انجام کارهای مختلف برای ما بیشتر بوده و در عین حال دقت بالایی هم وجود داشته باشد. از زمانی هم که الکترونیک وارد شده است که به گونه ای انفجار صنعتی رخ داده و ما هر روز شاهد به وجود آمدن  دستگاه های شگفت انگیز و پیشرفته ای هستیم.

آموزش تعمیرات مایکروفر


در این بین نیز بازارهای کاری مختلفی برای هر یک از این ماشین ها به وجود آمده که از فروش تا خدمات پشتیبانی در زمینه های مختلف راشامل می شود. یکی از محبوب ترین مباحث برای دستگاه ها بحث تعمیرات است که برای دستگاه های چون کامپیوتر ها – تلویزیون ها و مانیتورها و لوازم خانگی را شامل می شود.
خب ما گفتیم که همه چیز با استفاده از تکنولوژی و ماشین ها بهتر شده و در زندگی به بشر کمک میکند. این سیستم وارد خانه ها هم شده و به عبارتی لوازم خانگی که ما امروزه استفاده می کنیم نیز با گذشته تفاوت بسیاری دارد و همه الکترونیکی شده است. حتی کارهایی مانند پخت و پز.
لوازم خانگی به گونه ای سیستم آشپزخانه ی امروز خانه ها را به دستگرفته که تقریبا 90 در صد کارها با استفاده از آن ها انجام می شود
یکی از این وسیله های بسیار پر کاربرد امروزی مایکروفر و مایکرو ویو ها می باشد که در کار پخت و پز کمک بزرگی  به ما کرده است ، خصوصا در زمانی که سرعت حرف اول را می زند و ما مانند گذشته زمان کافی برای وقت گذاشتن برای پختن غذاهایی که زمان بر است نداریم و مایکروفر ها می توانند به سرعت غذای موردنیاز ما را در زمانی کم بپزند و در گرم کردن غذاهای آماده نیز بالاترین سرعت را دارند.
استفاده از مایکروفرها امروزه یک کار عادی بوده و از مهمترین دسیارهای آشپزخانه می باشد . خرابی هایی که برای مایکروفر ها پیش می آید متفاوت ار دستگاه های الکترونیکی دیگ است و خب تعمیرات آن نیز نیاز به دانستن تمام ساختار این دستگاه  و آشنایی کامل با معماری آن است تا در صورت خرابی مایکروفر بتوانید به درستی آن را عیب یابی کنید.
دوره های آموزش تعمیرات مایکروفر یکی از دوره های محبوب تعمیرات در بحث لوازم خانگی بوده که افراد زیادی  برای یادگیری آموزش تعمیرات مایکروفر اقدام میکنند تا به یک تعمیرکار حرفه ای این دستگاه پر کاربرد شوند.همان طور که میدانید وقتی استفاده از یک دستگاه و یا وسیله خیلی جا بیفتد و رونق بگیرد خب بازارکار بسیار خوبی هم از هر نظر و جنبه برای آن به راه می افتند و امروزه تعمیرات نیز از این گونه مشاغل است و به دلیل موقعیت خوب شغلی و درآمد خوبی که می تواند داشته باشد افراد علاقه مند به دنبال یادگیری آن هستند. و بهاین ترتیب می توانند در بازار کار مشغول به کار شوند.
در دوره آموزش تعمیرات مایکروفر شما در ابتدا بعد از آشنایی با معماری کلی مایکروفر به مباحث عیب یابی پرداخته خواهد شد و شما با مشکلاتی که برای یک مایکروفر پیش می آید به خوبی آشنا خواهید شد.
سپس نحوه ی برطرف کردن خرابی ها – تعویض قطعات و به صورت کلی برطرف کردن مشکل را خواهید آموخت و د نهایت می توانید یک مایکروفر را به صورت کامل عیب یابی و تعمیر کنید
دوره ی آموزش تعمیر مایکروفر ویژه ی بازار کار بوده و کارآموزانی که دوره های تعمیرات لوازم خانگی را می گذرانند می توانند بعد از اتمام دوره به راحتی در بازار کار مشغول به کار شوند .
شما می توانید جهت اطلاعات بیشتر در باره ی این دوره  و دیگر دوره های تعمیرات لوازم خانگی باشماره های 02166901823 و 02166904202  تماس حاصل فرمایید.
این دوره ها در کارگاه های کاملاً مجهز  به صورت عملی برگزار می شود تا کارآموزان محترم بتوانند بدون کوچکترین مشکلی در بازار کار مشغول به کار شوند.

 

فرم ثبت نام

برای ثبت نام در کلاس ها می توانید از فرم زیر استفاده نمایید. دقت نمایید پر کردن فرم زیر به منزله ثبت نام نهایی شما در کلاس ها نمی باشد و این فرم به عنوان پیش ثبت نام می باشد. کارشناسان ما جهت راهنمایی و نهایی کردن ثبت نام با شما تماس خواهند گرفت


نام و نام خانوادگی
تاریخ تولد
جنسیت
تحصیلات
رشته تحصیلی
ایمیل
تلفن همراه
تلفن ثابت
شهر محل سکونت
میخواهید در کدام دوره آموزشی شرکت نمایید
از چه تاریخی می توانید در کلاس شرکت نمایید
نیاز به خوابگاه
توضیحات بیشتر و یا سوال خود را اینجا بنویسید
تشخیص انسان از ربات (تیک بزنید)

اطلاعات تماس

تهران, میدان انقلاب به سمت آزادی, بعد از جمالزاده شمالی, خ والعصر , درفش شرقی , پ1 - موسسه فنی آموزش تعمیر
تلفن تماس:02166904202
                 ۰۹۱۹-۱۰۸۰۲۸۷
ایمیل:
info@amoozeshtamir.com

توضیح کوتاه

مرکز تخصصی انواع آموزش سخت افزاری ملی پایتخت, برگزار کننده تخصصی ترین دوره های آموزش تعمیرات گوناگون از قبیل آموزش تعمیرات موبایل, آموزش تعمیرات تبلت, آموزش تعمیرات کامپیوتر, آموزش تعمیرات لپ تاپ, آموزش تعمیرات پرینتر , آموزش تعمیرات فتوکپی, آموزش تعمیرات مانیتور, آموزش تعمیرات ای سی یو خودرو و سایر دوره های آموزشی, با بهره گیری از اساتید مجرب و متخصص می باشد. این موسسه با در اختیار داشتن محیط آموزش مجهز و پیشرفته برترین موسسه آموزش تعمیرات در ایران می باشد.

شما کارآموز گرامی پس از گذراندن دوره های آموزش تعمیرات در این مرکز کلیه جزئیات و روش تعمیرات انواع وسیله الکترونیکی را خواهید آموخت. همچنین پس از فراغت از دوره آموزشی بمدت 5 سال از پشتیبانی گروه متخصص فنی آموزش تعمیر بهرمند خواهید گشت