آموزش تعمیرات ماشین های اداری

استفاده از پرینتر ها – دستگاه های کپیدستگاه های فکس و دستگاه هایی چون اسکنر امروزه از نیازهای مهم هر شرکت و یا سازمان است.خیلی از کارهای اداری و درسی نیز برپایه ی پرونده های چاپی کار کنند و خب باید ابزارهای برای راحتی کار با این گونه از پرونده ها در دسترس باشد.

مثلا شما برای کاری نیاز دارید که از مدارک شناسایی خود یک کپی تهیه نمایید که در این جا دستگاه کپی مورد نیاز خواهد بود ، و شاید نیاز باشد پرونده ای الکترونیکی را  مقلا PDF را چاپ کنید که در این جا دستگاه پرینتر مورد نیاز خواهد بود و یا برعکس بخواهید پرونده ای را مانند نوشته های یک برگه را به فایل الکترونیکی یا همان PDF تبدیل کنید که در این جا هم دستگاهی به نام اسکنر مورد نیاز خواهد بود.

آموزش تعمیرات ماشین های اداری

در کل به جمع این دستگاه ها ماشین های اداری گفته میشود وبه تعمیرات آن آموزش تعمیرات ماشین های اداری. از آنجایی که یکی از مهمترین وسیله های مورد نیاز هستند خدمان مختلفی برای حفظ و نگه داری از آن ها ئجود دارد و به اصطلاحی بازار کار داغی دارد.

خصوصا در بخش تعمیرات نیز افرادی که دنبال کاری خوب ، با آینده ی شغلی عالی و همینطور امنیت شغلی خوبی هستند و همچنین در آمد های قابل توجه می توانند تعمیرات ماشین های اداری را انتخاب کنند که هم تخصص خاصی است که هرکسی نمی تواند این کار را انجام دهد و هم همین طور که قبلا هم اشاره شد شغلی است با در آمد خوب.

از آن جایی که ماژول های مختلفی ماشین های اداری را تشکیل میدهند در رابطه با آموزش تعمیرات ماشین های اداری نیز برنامه ریزی شده است تا کار آموز بتواند همه دوره های آموزش تعمیرات ماشین های اداری را گذرانده و بعد بتواند در بازار کار مشغول شود.

مثال کسی که می خواهد یک تعمیر کار همه فن حریف ماشین های اداری شود باید تعمیرات پرینتر – اسکنر – پول شمار – کپی رنگی و سیاره و سفید و.... بلد باشدو فقط یک گزینه را انتخاب نکند.هر چند انتخاب یکی از این مباحث هم مشکلی ایجاد نمی کند و مثلا شما می توانید فقط تعمیر کار حرفه ای دستگاه های کپی اعم ازز رنگی و سیاه و سفید شوید ولی خب قطعا در آیند نیاز خواهید داشت که برای یادگیری مجدد تعمیرات باقی ماژول ها پول خرج کنید در حالی که اگر در ابتدا همه دوره های آموزشی را بگزرانید برد کرده اید و تاثیر آن را در آیند خواهی دید.آموزش تعمیرات ماشین های اداری نیز یکی از پرطرفدارترین دوره های این مرکز است که افراد زیادی برای یادگیری تعمیرات این دستگاه ها میآیند و به همین دلیل به عنوان دوره ی محبوب انتخاب شده است.

در این دوره آموزشی  که یکی از کامل ترین دوره های تعمیرات ماشین های اداری است شما  تعمیرات دستگاه کپی ( رنگی و سیاه و سفید) – آموزش تعمیرات پرینتر -تعمیرات اسکنر – تعمیرات پولشمار – تعمیرات فکس  را خواهید آموخت تا به راحتی بتوانید به تعیمرات بپردازید.

از آن جایی که  ماشین های اداری ماهیتی مکانیکی الکترونیکی دارند بهتر است که در کنار این دوره ها ( دوره های تعمیرات ماشین های اداری ) دوره ی الکترونیک را هم بگذرانید و این شما را کامل تر خواهد کرد زیرا مثلا اگر برد تغذیه یک دستگاه دچار خرابی شود به بخش مکانیکی مربوط نبوده و باید یک الکترونیک کار بتواند آن را عیب یابی و تعمیر نماید و چه خوب که آن الکترونیک کار خود شما باشید.

دوره تعمیرات ماشین های اداری نیز در کار گاه های مجهز و به صورت کاملا عملی برگذار میگردد. یکی از حسن های مهم کارگاه های عملی این است که کار آموز از همان اول با اصول و طریقه باز کردن و بستن دستگاه آشنا میشود زیرا در تعمیرات ماشین های اداری که دارای بخش های مکانیکی زیادی است درست نبستن دستگاه خود باعث بروز مشکلاتی خواهد شد

دوم این که کارآموز خود درگیر کار شده و این باعث افزایش مهارت وی در امر عیب یابی و رفع عیب خواهد بود زیرا کار کردن مستقیم با بخش های دستگاه باعث  میشود که اطلاعات آموزشی به راحتی در ذهن بماند و  ملکه ذهن شود تا به این طریق از اشتباهات در هنگام تعمیرات جلوگیری گردد.

سوم  کار آموز به میزان مهرات خود پی میبرد و نیز اعتماد به نفس لازم جهت ادامه کار و همچنین برای ورود به بازار کار را به دست می آورد تا ترس خراب کردن مانع او نشود زیرا اگر کسی در کاری بترسد نمی تواند در آن کار پیشرفت کند و یکی از مسائل مهم در امر تعمیرات همه نوع دستگاه نه فقط ماشین های اداری اعتمادبه نفس است.

فرم ثبت نام

برای ثبت نام در کلاس ها می توانید از فرم زیر استفاده نمایید. دقت نمایید پر کردن فرم زیر به منزله ثبت نام نهایی شما در کلاس ها نمی باشد و این فرم به عنوان پیش ثبت نام می باشد. کارشناسان ما جهت راهنمایی و نهایی کردن ثبت نام با شما تماس خواهند گرفت


نام و نام خانوادگی
تاریخ تولد
جنسیت
تحصیلات
رشته تحصیلی
ایمیل
تلفن همراه
تلفن ثابت
شهر محل سکونت
میخواهید در کدام دوره آموزشی شرکت نمایید
از چه تاریخی می توانید در کلاس شرکت نمایید
نیاز به خوابگاه
توضیحات بیشتر و یا سوال خود را اینجا بنویسید
تشخیص انسان از ربات (تیک بزنید)

اطلاعات تماس

تهران, میدان انقلاب به سمت آزادی, بعد از جمالزاده شمالی, خ والعصر , درفش شرقی , پلاک1 - موسسه فنی آموزش تعمیر
تلفن تماس02166904202
                 ۰۹۱۹-۱۰۸۰۲۸۷
ایمیل:
info@amoozeshtamir.com

توضیح کوتاه

مرکز تخصصی انواع آموزش سخت افزاری ملی پایتخت, برگزار کننده تخصصی ترین دوره های آموزش تعمیرات گوناگون از قبیل آموزش تعمیرات موبایل, آموزش تعمیرات تبلت, آموزش تعمیرات کامپیوتر, آموزش تعمیرات لپ تاپ, آموزش تعمیرات پرینتر , آموزش تعمیرات فتوکپی, آموزش تعمیرات مانیتور, آموزش تعمیرات ای سی یو خودرو و سایر دوره های آموزشی, با بهره گیری از اساتید مجرب و متخصص می باشد. این موسسه با در اختیار داشتن محیط آموزش مجهز و پیشرفته برترین موسسه آموزش تعمیرات در ایران می باشد.

شما کارآموز گرامی پس از گذراندن دوره های آموزش تعمیرات در این مرکز کلیه جزئیات و روش تعمیرات انواع وسیله الکترونیکی را خواهید آموخت. همچنین پس از فراغت از دوره آموزشی بمدت 5 سال از پشتیبانی گروه متخصص فنی آموزش تعمیر بهرمند خواهید گشت