آموزش تعمیرات دستگاه فتوکپی

خیلی از افراد با ماشینهای اداری آشنایی کامل دارند و خیلی ها هم تعمیرکاران این نوع از دستگاه ها هستند.کسانی که در کار تعمیرات ماشین های اداری می باشند اگر از آن ها پرسیده شود که کدامین دستگاه استفاده بیشتری نسبت به دیگری دارد خواهند گفت که دستگاه فتو کپی.

دستگاه های فتوکپی در اندازه های مختلف در همه جا هستند و واقعا هم استفاده بسیار بیشتری نسبت به دیگر دستگاه ها دارند زیرا شما برای هر کار اداری نیاز دارید که یک کپی از مدارک تهیه کنید و از آن جایی که روزانه افراد زیادی برای کارهای اداری میروند باید خب حداقل یک نسخه کپی ازمدارک را داشته باشند و بنابراین در پی کپی گرفتن از مدارک هستند.اگر دقت کرده باشید حتی در برخی از سوپر مارکت ها هم عبارت ( فتوکپی) روی شیشه آن ها نوشته شده است یعنی در این مکان کار کپی گرفتن انجام میشود و این نشان دهنده کاربرد زیاد آن است

آموزش تعمیرات دستگاه فتوکپی

اکثر دستگاه های کپی در اندازه های بزرگ هستند و چندکاره که هم پرینتر و هم کپی و هم اسکنر میباشند و خیلی از آن ها هم فقط الزاما دستگاه فتو کپی است.

آموزش تعمیرات دستگاه های فتوکپی هم ازآن دسته از مشاغلی در زیر مجموعه تعمیرات ماشین های اداری است که  بازار کاری بسیار خوب دارد و افراد متخصص در تعمیرات این نوع از دستگاه ها معمولا بی کار دیده نمی شوند و همچنین خود یک تخصص بالایی در زمینه تعمیرات ماشین های اداری می باشد زیرا دستگاه فتوکپی یک دستگاه پیچیده می باشد که عیب یابی آن در زمان خرابی مستلزم دانش کافی به همراه تجربه کافی است.

پس کسی که می خواهد آموزش تعمیرات دستگاه فتو کپی را خوب بلد باشد باید دوره های تخصصی آن را گذرانده و همچنین تجربیات خوبی را هم کسب کرده باشد، میتوان برای کسب تجربه در زمان کمتر و مسلط شدن به تعمیرات این نوع دستگاه همزمان با گذراندن دوره آموزشی به کار تعمیرات نیز مشغول شد که خود باعث میشود خیلی با دید بازتر و قدرت بهتر و همچنین با اعتماد به نفس قوی تری پیش روی کرد.

هرچند دوره های برگزار شده در این مرکز آموزشی به صورت کاملا عملی است و هدف هم همین می باشد که کارآموز به صورت واقعی کار تعمیرات را یاد بگیرد و بتواند یک دستگاه فتو کپی را صرف نظر از نوع و مدل آن عیب یابی و تعمیر نماید.دستگاه های فتو کپی هم با این که توسط شرکت های مختلفی طراحی و تولید میشود قوانین عملکردی یکسانی دارند و این باعث میشود که اگر شما به تعمیرات یکی دو مدل از رو بورس ها مسلط شوید مابقی آن ها نیز راحت تر خواهد بود برایتان و خواهی توانست عیب یابی و تعمیر نمایید. در زیر به برخی از سرفصل های مهم تعمیرات دستگاه های کپی اشاره شده است.

عیب یابی سریع

روش های تخصصی جنرال سرویس

به کار گیری پروگرام های تخصصی دستگاه

آموزش روش های عیب یابی بخش های مختلف دستگاه

آموزش منوال سرویس

آموز شارژ کارتریج دستگاه

آموزش تعمیر بخش DE DEVELOPER Unit

آموزش تعمیر درام

آموزش رفع عیب کاغذ کش

آموزش عیب یابی سنسورها

آموزش رفع مشکل بخش اسکن

آشنایی با Erorr cods

-   آموزش نصب و سرویس متعلقات دستگاه

آموزش عیب یابی پاور دستگاه و روش های برطرف سازی ایرادات پاور

و.....

همان طور که گفته شد آموزش تعمیرات دستگاه فتوکپی تخصصی است که یادگیری آن  برایتان هم در آمد خوبی را خواهد داشت و هم اینکه آینده ی شغلی بسیار خوبی را دارد.زیرا استفاده از دستگاه  فتوکپی در همه جا لازم است و خب هر دستگاهی هم روزی دچار اشکالات می شود که به دلیل حساس بودن این ماشین ها هر کسی نمی تواند مکلات آن را برطرف نماید و خب این کار ( عیب یابی و تعمیر دستگاه ) فقط توسط افراد دوره دیده و متخصص صورت میگیرد.

شما هم با یاد گیری و گذراندن دوره های آموزش تعمیرات دستگاه فتوکپی می توانید به یک متخصص در این زمینه تبدیل شوید و در بازار کار این صنف سهم زیادی را نصیب خود کنید.

می توانید در کنار آموزش به کار در تعیمیرگاه های  ماشین های اداری مشغول به کار شوید تا بدین گونه علاوه بر دوره ای که در حال گذراندن آن هستید تجربه های باز بیشتری را کسب کنید.

فرم ثبت نام

برای ثبت نام در کلاس ها می توانید از فرم زیر استفاده نمایید. دقت نمایید پر کردن فرم زیر به منزله ثبت نام نهایی شما در کلاس ها نمی باشد و این فرم به عنوان پیش ثبت نام می باشد. کارشناسان ما جهت راهنمایی و نهایی کردن ثبت نام با شما تماس خواهند گرفت


نام و نام خانوادگی
تاریخ تولد
جنسیت
تحصیلات
رشته تحصیلی
ایمیل
تلفن همراه
تلفن ثابت
شهر محل سکونت
میخواهید در کدام دوره آموزشی شرکت نمایید
از چه تاریخی می توانید در کلاس شرکت نمایید
نیاز به خوابگاه
توضیحات بیشتر و یا سوال خود را اینجا بنویسید
تشخیص انسان از ربات (تیک بزنید)

اطلاعات تماس

تهران, میدان انقلاب به سمت آزادی , بعد از جمالزاده شمالی, خ والعصر , کوچه درفش شرقی , پلاک1 - موسسه فنی آموزش تعمیر
تلفن تماس:02166904202
                 ۰۹۱۹-۱۰۸۰۲۸۷
ایمیل:
info@amoozeshtamir.com

توضیح کوتاه

مرکز تخصصی انواع آموزش سخت افزاری ملی پایتخت, برگزار کننده تخصصی ترین دوره های آموزش تعمیرات گوناگون از قبیل آموزش تعمیرات موبایل, آموزش تعمیرات تبلت, آموزش تعمیرات کامپیوتر, آموزش تعمیرات لپ تاپ, آموزش تعمیرات پرینتر , آموزش تعمیرات فتوکپی, آموزش تعمیرات مانیتور, آموزش تعمیرات ای سی یو خودرو و سایر دوره های آموزشی, با بهره گیری از اساتید مجرب و متخصص می باشد. این موسسه با در اختیار داشتن محیط آموزش مجهز و پیشرفته برترین موسسه آموزش تعمیرات در ایران می باشد.

شما کارآموز گرامی پس از گذراندن دوره های آموزش تعمیرات در این مرکز کلیه جزئیات و روش تعمیرات انواع وسیله الکترونیکی را خواهید آموخت. همچنین پس از فراغت از دوره آموزشی بمدت 5 سال از پشتیبانی گروه متخصص فنی آموزش تعمیر بهرمند خواهید گشت