آموزش تعمیرات دستگاه پول شمار

آموزش تعمیرات دستگاه پولشمار


تعمیرات ماشین های اداری یکی از مشاغل بسیار عالی  در ای زمان می باشد و  به همین دلیل خیلی از افراد به یادگیری این حرفه روی آورده انده که بتوانند برای خود موقعیت های خوب شغلی را ایجاد کنند.
عیب یابی این دستگاه ها به دلیل ماهیتی که دارند یعنی الکنرونیکی و مکانیکی کار تقریبا دشواری است خصوصا در زمانی که نمی توان تشخیص داد که ایراد از بخش الکترونیکی بوده با مکانیکی و در این جا هست که تجربه به کمک می آید. کسی که سابقه طولانی در  تعمیرات ماشین های اداری را دارد و با فراز و نشیب هایی که پشت سر گذاشته است میتواند بر تکیه به تجربه خود عیب دستگاه را به راحتی و با دقت بالا تشخیص دهد.

آموزش تعمیرات دستگاه پول شمار


دوره های آموزشی این مباحث ( تعمیرات ماشینهای اداری )  هم یکی از محبوب ترین دوره ها بوده که در خواست های زیادی دارد و این به دلیل بازارکار مهم و با آینده ی شغل تعمیرات ماشین های اداری می باشد.. دستگاه های پرینتر – کپی – اسکنر و فکس نیز از دوره های ماشین های اداری بوده که یادگیری این مباحث برای حرفه ای تر شدن به شما پیشنهاد می شود.
و اما دستگاه پول شمار
همه به نوعی با این دستگاه آشنا هستیم ، دستگاه پول شمار از زیر مجموعه ماشین های اداری بوده که استفاده ی زیادی را در اماکنی نظیر بانکها – مراکز مالی و اداری و مکن های پرداخت نقدی و حتی برخی از ادارت نیز استفاده می شود ولی به صورت عمده بیشترین استفاده ی این دستگاه دربانک بوده که شما هم برخورد زیاد و حتی استفاده از دستگاه پول شمار را در بانک تجربه کرده اید.شما اگر بخواهید مبالغ زیادی پول را دستی شمارش کنید خب ممکن است اشتباهات زیادی در شمارش پیش آید که این برای مسائل مالی خوب نیست ولی با وجود دستگاهی به نام پول شمار این مشکل ( خطا درشمار) تقریبا به صفر میرسد. ولی اگر این دستگاه دچار خرابی شود دیگر نمی توان به آن اعتماد کرد و باید مشکلش رفع گردد.
دوره های آموزش تعمیرات دستگاه پول شمار نیز از دوره های محبوب بوده چرا چون هم بازار کار خوبی را دارد و به دلیل استفاده زیاد نیز خرابی های این دستگاه بیشتر هم هست و از آن  ابزارها می باشد که وجودش بسیار ضروری و مهم بوده و مثلا یک بانک نمی تاند بدون دستگاه پول شمار کاری انجام دهد خصوصا در زمانی که همه چیز سریع و سرعتی و وابسته به ماشین ها می باشد و دیگر نمی توان به حالت سنتی کاری از پیش برد. پس باید یک پولشمار به خوبی بتواند کار کند و کار کردن درست و دقیق این دستگاه نیازمند تعمیرات و نگه داری درست هم هست زیرا نمیتوان به خاطر هرخرابی کوچک و بزرگ که میتونا برطرف کرد یکی را خریداری کرده  جایگزین نمود و این از نظر اقتصادی اصلا به صرفه نیست و خب باتوجه به میزان استفادهی زیاد و خرابی های این دستگاه خریداری آن ه هزینه های زیادی میبرد و با این حالت مقداری زیادی از هزینه به هدر میرود  در حالی که با تعمیرات میتوان این هزینه را به اندازه ی چشم گیری کاهش داد.
مرکز تعمیرات ماشین های اداری نیز دوره های آموزشی تعمیرات دستگاه های پولشمار را برگزار نموده است و کار آموزان در این دوره میتواندد عیب یابی و تعمیرات دستگاه پولشمار را به طور کامل یاد گرفته و بعد از اتمام دوره وارد بازارکار شود.
پولشمار هم مانند دیگر ماشین های اداری دارای بخش های الکترونیکی و مکانیکی می باشد که خرابی هر بخش می تواند باعث آسیب رساندن و از کار افتادگی دستگاه شود. ولی به صورت کلی بیشترین مشکل مربوط به بخش های مکانیکی میباشدو چون در جابه جایی و ضربه بخش مکانیکی نیز آسیب پذیری بیشتری دارد زودتر هم خراب می شود.
بخش الکترونیکی که شامل برد الکترونیکی می باشد کمترین خرابی در ماشن های اداری را داراست و چون همان طور که گفته شد یک برد الکترونیکی است که دلیل خرابی برد بیشتر بر اثر نوسانات برقی میباشد و د حالت عادی عمری طولان دارد و در این دوره ی آموزشی نیزبر عب یابی دقیق بخش مکانیکی تاکید زیادی شده است.
برا اطلاعات بیشتر در باره ی دیگر دوره های تعمیرات ماشین های اداری و همچنین اطلاعات بیشتر دررابطه با آموزش تعمیرات دستگاه پول شمار میتوانید با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.
تلفن تماس : 02188957919

 

فرم ثبت نام

برای ثبت نام در کلاس ها می توانید از فرم زیر استفاده نمایید. دقت نمایید پر کردن فرم زیر به منزله ثبت نام نهایی شما در کلاس ها نمی باشد و این فرم به عنوان پیش ثبت نام می باشد. کارشناسان ما جهت راهنمایی و نهایی کردن ثبت نام با شما تماس خواهند گرفت


نام و نام خانوادگی
تاریخ تولد
جنسیت
تحصیلات
رشته تحصیلی
ایمیل
تلفن همراه
تلفن ثابت
شهر محل سکونت
میخواهید در کدام دوره آموزشی شرکت نمایید
از چه تاریخی می توانید در کلاس شرکت نمایید
نیاز به خوابگاه
توضیحات بیشتر و یا سوال خود را اینجا بنویسید
تشخیص انسان از ربات (تیک بزنید)

اطلاعات تماس

تهران, میدان انقلاب به سمت آزادی , بعد از جمالزاده شمالی, خ والعصر , درفش شرقی , پ 1 - موسسه فنی آموزش تعمیر
تلفن تماس:02166933237
                 ۰۹۱۹-۱۰۸۰۲۸۷
ایمیل:
info@amoozeshtamir.com

توضیح کوتاه

مرکز تخصصی انواع آموزش سخت افزاری ملی پایتخت, برگزار کننده تخصصی ترین دوره های آموزش تعمیرات گوناگون از قبیل آموزش تعمیرات موبایل, آموزش تعمیرات تبلت, آموزش تعمیرات کامپیوتر, آموزش تعمیرات لپ تاپ, آموزش تعمیرات پرینتر , آموزش تعمیرات فتوکپی, آموزش تعمیرات مانیتور, آموزش تعمیرات ای سی یو خودرو و سایر دوره های آموزشی, با بهره گیری از اساتید مجرب و متخصص می باشد. این موسسه با در اختیار داشتن محیط آموزش مجهز و پیشرفته برترین موسسه آموزش تعمیرات در ایران می باشد.

شما کارآموز گرامی پس از گذراندن دوره های آموزش تعمیرات در این مرکز کلیه جزئیات و روش تعمیرات انواع وسیله الکترونیکی را خواهید آموخت. همچنین پس از فراغت از دوره آموزشی بمدت 5 سال از پشتیبانی گروه متخصص فنی آموزش تعمیر بهرمند خواهید گشت