آموزش تعمیرات دستگاه پوز

آموزش تعمیرات دستگاه کارتخوان ( پوز )


مقدمه ای بر تبادلات مالی امروزی


خرید و فروش و در کل معاملات امروزی نیز با گذشته بسیار متفاوت است است زیرا همان طور که میدانید همه چیز الکترونیکی شده است. الکترونیک اجازه داده تا بتوانیم سریع تر از هر زمانی کاراهای خود را به جلو ببریم و بتوانیم کسب و کار خود را پایدار نگه داریم.
به این ترتیب و برای این منظور ابزارهای الکترونیکی خاص خودشان هم موجود هستند و هر روز برای جلوگیری از مشکلات و خطراتی که مسائل مالی را تهدید میکنند این ابزار ها کامل تر و همچنین پیچیده تر می شوند.
این پیچیدگی باعث شده که هر کسی نتواند به اطلاعات مالی فرد دیگری دسترسی داشته باشد که این خود موضوعی مهم است. قطعا شما دستگاه هایی مانند خودپرداز ها ( عابر بانک) – دستگاه های کارت خوان ( پوز) و امسال را دیده این مانند دستگاه پول شمار. این دستگاه ها از جمله دستگاه های تبادل مالی و پولی هستند. در گذشته ما برای این که بتوانیم احتیاجات خود را تامین کنیم باید خرید کنیم و برای این خرید خب نیاز است که پول با خود حمل کنیم و این حمل پول در زمانی مشکل ساز خواهد شد که هدفمان خریدهای سنگین باشد ومیدانید که حمل پول به صورت نقدی خطراتی همچون سرقت و گم کردن پول را به همراه دارد.سیستم الکترونیکی بانک های امروزی با طراحی و اجرای کارتهای عابر بانکی توانسته اند این خطر ( سرقت پول ) و یا هک کردن آن را به حداقل برسانند زیرا اگرهم کارت شما گم شود به دلیل داشتن رمز امکان برداشت مبالغ آن نخواهد بود و پول شما باقی می ماند. این خود یکی از مزایای سیستم الکترونیکی  نگه داری پول است  شما می توانید مبلغ زیادی پول را حمل کنید بدون این که نگران گم شدن و یا دزدیده شدن آن باشد.

آموزش تعمیرات دستگاه پوز


فرشگاه ها هم برای راحتی و کنترل هرچه بهتر کار خود از دستگاه های کارتخوان استفاده می کنند که وقتی مشتری خرید انجام میدهد پرداخت خود را با استفاده از همین دستگاه پوز انجام می دهد که این باعث شده  کار های مالی مغازه داران هم راحت تر بوده باشد زیرا کنترل خرید و فروش ها و مسائل مالی مربوطه به صورت الکترونیکی راحت تر است تا به صورت دستی و سنتی و خطایی هم در  این سیستم الکترونیکی وجود ندارد.

آموزش تعمیرات دستگاه پوز


استفاده از دستگاه های کارتخوان بسیار گسترده شده است و این گستردگی نیاز به مدیریت و پشتیبانی فتی نیز دارد ، البته پشتیبانی فنی توسط ارائه دهنده ی خدمات دستگاه پوز انجام می گیرد ولی  همان طور که گفته شد هر چیزی که شاخه شاخه شده باشد گستردگی آن نیز بیشتر است و باید خدمات مربوطه نیز تخصصی و متمرکز بوده باشد. تعمیرات دستگاه های کارت خوان نیز یکی از همین خدمات فنی می باشد که بسیار مورد نیاز است و خیلی از شرکت های خدمات راه اندازی در کنار خود بحث تعمیرات فنی و الکترونیکی دستگاه را نیز راه اندازی کرده اند.
شما در دوره های آموزشی تعمیرات دستگاه های کارتخوان خوهید آموخت که چگونه یک دستگاه پوز را عیب یابی کنید. عیب یابی در امر تعمیرات از جمله مهمترین بخشها بوده که می توان گفت قلب تعمیرات محسوب می شود   زیرا زمانی تعمیرات شما میتواند مشکل را حل کند که توانسته باشید به خوبی عیب و ایراد دستگاه را تشخیص دهید. این دوره های آموزشی مخصوص بازار کار می باشد که شما عزیزان پس از گذراندن دوره آموزش تعمیرات دستگاه کارتخوان خواهی توانست همه دستگاه های کارت خوان را عیب یابی و رفع عیب نمایید. لازم به ذکر است که دوره های آموزشی مجتمع ملی پایتخت  در کارگاه های مجهز و به صورت کاملاً عملی برگزار میگردد که ان باعث می شود شما به صورت عملی و کاربردی بتوانید تعمیرات و عیب یابی را انجام دهید.
برای اطلاعات بیشتر در مورد دوره آموزش تعمیرات دستگاه پوز ( کارتخوان ) تماس بگیرید
تلفن : 02188957923

فرم ثبت نام

برای ثبت نام در کلاس ها می توانید از فرم زیر استفاده نمایید. دقت نمایید پر کردن فرم زیر به منزله ثبت نام نهایی شما در کلاس ها نمی باشد و این فرم به عنوان پیش ثبت نام می باشد. کارشناسان ما جهت راهنمایی و نهایی کردن ثبت نام با شما تماس خواهند گرفت


نام و نام خانوادگی
تاریخ تولد
جنسیت
تحصیلات
رشته تحصیلی
ایمیل
تلفن همراه
تلفن ثابت
شهر محل سکونت
میخواهید در کدام دوره آموزشی شرکت نمایید
از چه تاریخی می توانید در کلاس شرکت نمایید
نیاز به خوابگاه
توضیحات بیشتر و یا سوال خود را اینجا بنویسید
تشخیص انسان از ربات (تیک بزنید)

اطلاعات تماس

تهران, میدان انقلاب به سمت آزادی , بعد از جمالزاده , خ والعصر , درفش شرقی , پلاک 1 - موسسه فنی آموزش تعمیر
تلفن تماس:02166933237
                 ۰۹۱۹-۱۰۸۰۲۸۷
ایمیل:
info@amoozeshtamir.com

توضیح کوتاه

مرکز تخصصی انواع آموزش سخت افزاری ملی پایتخت, برگزار کننده تخصصی ترین دوره های آموزش تعمیرات گوناگون از قبیل آموزش تعمیرات موبایل, آموزش تعمیرات تبلت, آموزش تعمیرات کامپیوتر, آموزش تعمیرات لپ تاپ, آموزش تعمیرات پرینتر , آموزش تعمیرات فتوکپی, آموزش تعمیرات مانیتور, آموزش تعمیرات ای سی یو خودرو و سایر دوره های آموزشی, با بهره گیری از اساتید مجرب و متخصص می باشد. این موسسه با در اختیار داشتن محیط آموزش مجهز و پیشرفته برترین موسسه آموزش تعمیرات در ایران می باشد.

شما کارآموز گرامی پس از گذراندن دوره های آموزش تعمیرات در این مرکز کلیه جزئیات و روش تعمیرات انواع وسیله الکترونیکی را خواهید آموخت. همچنین پس از فراغت از دوره آموزشی بمدت 5 سال از پشتیبانی گروه متخصص فنی آموزش تعمیر بهرمند خواهید گشت