آموزش تعمیرات دستگاه حضور و غیاب

آموزش تعمیرات دستگاه حضور و غیاب


مشاغل امروزی بسیار گسترده و تخصصی شده است که افراد برای  موفق شدن در کار خود باید با برنامه پیش رفت وگر نه در کار خود عقب خواهیم ماند.به همین دلیل دیگر مانند گذشته نیست که به راحتی سر یه کاری برویم و شوع به کار کنیم و حقوقی بابت کار دریافت نماییم ، مشاغل امروزی به گونه ای شده است که باید در کار خود بازدهی داشته باشم تا مورد توجه شرکت های بزرگ و کوچک باشیم. چرا باید توجه شرکت های مهم را به خود جلب کنیم ؟ شاید افراد مغرر بگویند که خب ما تخصص کافی داریم و باید  شرکت ها کسانی مثل ما را با علاقه جذب کنند ، وی اینطور نیست  زیرا اولا ک افراد متخصص و کاربلد زیاد است و شرکت ها در مانده نخواهد ماند و دوم وقتی کسی موفقیت بالایی در کار خود داشته باشد و متخصص بوده باشد میتواند به مقامات بالاتر در شرکت های بزرگ و متوسط ارتقاع یادبد و خب این ارتقاع یعنی موفقیت مالی وشغلی بهتر.

آموزش تعمیرات دستگاه حضور و غیاب


شرکت ها هم به همین منوال نیازمند کنترل و مدیریت زمانی هستند و اگر رفت وآمد کارمندان و نظم و ترتیب ان ها مدیریت نشود خب قطعا کل عملکردشرکت با مشکل مواجه خواهد شد. کار مندان خود برای این که بتوانند کار خود را به صورت روزانه به موقع شروع کرده و به موقع هم تمام کنند نیاز است که طبق برنام ساعت تایین شده در شرکت حاضر شده و به وقت تعیین شده هم شرکت را ترک کنند. خب این که کارمندی دیر وبی موقع در محل کار خود حاضر شود باعث خواهد شد که بی نظمی ایجاد شده و روند با با مشکل مواجه کند و برای جلوگیری از این اتفاق و بی نظمی خصوصا از طرف کارمندان مدیران شرکت ها جریمه های نقدی برای دیرکرد کارمندان در نظر گرفته اند واگر کارمند رعایت نکند موجب اخراج خود خواهد شد. خب این کنترل به چه صورت انجام می شود.
از آن جایی که امروزه همه چیز ماشینی وکامپیوتری شده است برای این منظور هم ما ابزارهای لازمه را داریم و یکی از این دستگاه ها دستگاهی به نام حضور و غیاب است کار کنترل کارمندان با استفاده از این دستگاه انجام می شود و کار مندان با هر بار وارد شدن و یا خارج شدن ازشرکت اطلاعات با با راه هایی مانتد اثر انگشت و یا ساعت زدن ثبت می کنند تا در زمان پرداخت حقوق بتوانند جریمه های دیر کرد را اعمال نمایند.
عیب یابی و تعمیرات دستگاه های حضور و غیاب نیز از جمله حرفه های موردنیاز شرکت ها هم است زیرا این دستگاه همان طور که در بالا توضیح داده شد نیاز مهم هر شرکت بزرگ و کوچکی هست.تعمیرات دستگاه های حضور و غیاب از جمله مباحث تخصصی است زیرا باید به الکترونیک و سازو کار دستگاه های الکترونیکی آشنا باشید.
در دوره های آموزشی تعمیرات دستگاه های حضور وغیاب شما بعداز آشنایی با الکترونیک مقدماتی که موردنیاز تعمیرات دستگاه های الکترونیکی است وارد مباحث عیب یابی و تعمیرات دستگاه حضور و غیاب خواهید شد.
ابتدا با معماری دستگاه های حضور و غیاب و انواع آن ها آشنا خواهید شد و شما می توانید به راحتی انواع دستگاه را تشخیص داده و به راحتی به عیب یابی آن بپردازید. باید بدانید که یکی از مهمترین مبحث در تعمیرات هر دستگاهی عیب یابی آن است و تعمیرات بعد از عیب یابی صورت می گیرد و این تعمیرات زمانی مفید خواهد بود که شما عیب یابی دقیق و کاملی انجام داده باشید. بعد از این که کار عیب یابی به پایان رسید خواهی توانست تعمیرات را انجام دهید و این تعمیرات بسیار مفید خواهد بود زیرا دستگاه می تواند مانند روز اول درست و دقیق کار کند، تعمیرات دستگاه های الکترونیکی این روزها حرف اول را میزند  برد با افرادی است که خود را و جایگاه خود را  در این بین پیدا کرده باشند.
دوره های آموزش تعمیرات دستگاه حضور وغیاب  که خود یک دوره ی کامل است برای کسانی طراحی گردیده است که میخواهند در تعمیرات این گونه دستگاه ها حرفه ای شوند. این دوره  ( یعنی دستگاه های حضور و غیاب در دسته ی ماشین های اداری قرار میگیرند و شما د راین دوره ی آموزشی به عیب یابی و آموزش تعمیرات دستگاه حضور وغیاب  مسلط خواهی شد.
تلفن تماس :  02188957919

فرم ثبت نام

برای ثبت نام در کلاس ها می توانید از فرم زیر استفاده نمایید. دقت نمایید پر کردن فرم زیر به منزله ثبت نام نهایی شما در کلاس ها نمی باشد و این فرم به عنوان پیش ثبت نام می باشد. کارشناسان ما جهت راهنمایی و نهایی کردن ثبت نام با شما تماس خواهند گرفت


نام و نام خانوادگی
تاریخ تولد
جنسیت
تحصیلات
رشته تحصیلی
ایمیل
تلفن همراه
تلفن ثابت
شهر محل سکونت
میخواهید در کدام دوره آموزشی شرکت نمایید
از چه تاریخی می توانید در کلاس شرکت نمایید
نیاز به خوابگاه
توضیحات بیشتر و یا سوال خود را اینجا بنویسید
تشخیص انسان از ربات (تیک بزنید)

اطلاعات تماس

تهران, میدان انقلاب به سمت آزادی , بعد از جمالزاده , خ والعصر , درفش شرقی , پلاک1 - موسسه فنی آموزش تعمیر
تلفن تماس02166933237
                 ۰۹۱۹-۱۰۸۰۲۸۷
ایمیل:
info@amoozeshtamir.com

توضیح کوتاه

مرکز تخصصی انواع آموزش سخت افزاری ملی پایتخت, برگزار کننده تخصصی ترین دوره های آموزش تعمیرات گوناگون از قبیل آموزش تعمیرات موبایل, آموزش تعمیرات تبلت, آموزش تعمیرات کامپیوتر, آموزش تعمیرات لپ تاپ, آموزش تعمیرات پرینتر , آموزش تعمیرات فتوکپی, آموزش تعمیرات مانیتور, آموزش تعمیرات ای سی یو خودرو و سایر دوره های آموزشی, با بهره گیری از اساتید مجرب و متخصص می باشد. این موسسه با در اختیار داشتن محیط آموزش مجهز و پیشرفته برترین موسسه آموزش تعمیرات در ایران می باشد.

شما کارآموز گرامی پس از گذراندن دوره های آموزش تعمیرات در این مرکز کلیه جزئیات و روش تعمیرات انواع وسیله الکترونیکی را خواهید آموخت. همچنین پس از فراغت از دوره آموزشی بمدت 5 سال از پشتیبانی گروه متخصص فنی آموزش تعمیر بهرمند خواهید گشت