آموزش تعمیرات دستگاه جوش اینورتر

کارهای صنعتی یکی از تخصص های خوب و شغلی با آینده هست زیرا رفته رفته همه چیز روبه صنعتی بودن پیش میرود.یکی از این مشاغل جوشکاری است که خود نیازمند تخصص و آموزش است زیرا به این طریق نیست که مقلا شما یک دستگاه جوش در اختیار داشته باشیدو بتوانید با آن فلزات را به یک دیگر جوش دهید خیر زیرا خود روش ها ترفند ها و دانشی نیاز دارد تا یک جوش بتواند به خوبی  دو قطعه را به یک دیگر بچسباند.

خب همه میدانیم که هرکاری ابزارهای مخصوص به خود را دارد و پیشبرد این کارها نیازمند استفاده از این ابزارها بوده و همچنین باید ابزارهای مورد نیاز از سلامتی برخوردار باشند در غیر این صورت نمی توان کار را به درستی پیش برد

آموزش تعمیرات دستگاه جوش اینورتر

ظاهر و ساختارهای دستگاه های جوشکاری به سرعت در حال تغییر بودند و هستند هم زمان نیز تکنولوژی های مربوط به دستگاه های جوش نیز همواره در حال پیشرفت بوده است .یک نمونه از این فناوی ها سیستم اینورتر است.

این تکنولوژی مناسب برای جوش کاری انواع فولاد و آلومینیوم است.در گذشته ها نوع دستگاه های جوشکاری بر اساس ترانفورماتور ها بوده اند ولی عمل کرد ترانفور ماتورها در 50 الی 60 هرتز به بالا مشکلاتی را داشت و یکی از این مشکلات تولید گرمای زیاددر ترانسفورماتور ها بود که خود ترانسفورماتور هم باید بزرگ و سنگین بود.

ولی دستگاه های جوش اینورتر نیز نسب برقی مصرفی کمتری دارند و از این رو نیز به صرفه تر می باشند.کسانی که خودشان مشغول کار جوشکاری هستند اکثرا یک تعمیر کار دستگاه جوش نیستند و خب اگر دستگاه آن ها خراب شوند به کارشان لطمه خواهند خورد و همین امر باعث شده که برخی ها نیز برای آموزش تعمیرات دستگاه جوش اینورتر خود که اینورتر نوع جدید آن است اقدام کنن.

وقتی که شما آموزش تعمیرات دستگاه جوش اینورتر را خوب بلد باشید دیگر در زمان خرابی نیازی نخواهد بود که نگرانی به خود راه دهید و می توانید خودتان اقدام به تعمیرات کنید و فقط هزینه ی قطعات مورد نیاز برای تعویض مانند قطعات سوخته را پرداخت کنید و این از نظر اقتصادی هم بسیار مفید خواهد بود.

البته شاید در دید اول به نظر برسد که مخاطب این مطالب کسانی باشند که جوشکار هستند و از دستگاه های جوش اینورتر استفاده میکنند ولی نه اینطور نیست چون افراد زیادی هستند که حتی جوشکاری هم نیم کنند ولی میخ واهند شغل آموزش تعمیرات دستگاه جوش اینورتر را انتخاب کنند ، هر چند که باید حتی در حد داشتن یک سر رشته از جوشکاری چیزهایی بدانند زیرا باید بتوانند بعت از تعمیرات دستگاه آن را تست کرده و از صحت عملکرد آن اطمینان حاصل نمایند.

آموزش تعمیرات دستگاه جوش اینورتر یکی از دوره های خوبی است که خواهان زیادی دارد و افراد بسیاری برای یادگیری تعمیرات دستگاه جوش اینورتر اقدام میکنند و در کلاس های آموزش شرکت می کنند.

این شغل نیز از نظر در امدی بسیار خوب بوده و می توان گفت نه تنها دسته کمی از دیگر مشاغل صنعتی ندارد بلکه در برخی موارد بهتر هم هست و می تواند به راحتی آینده ی شغلی شما را تامین کند.

در این دوره ابتدا شما نیاز به دانش در زمینه الکترونیک دارید و به همین دلیل ابتدا یک دوره ی با الکترونیک پایه برای شما باید برگزار گردد و تا بتوانید قطعاتی مانند مقاومت – خازن – آی سی – ترانزیستور و.... را به خوبی بشناسید و بتوانند آن ها را به راحتی تست و در صورت لزوم بردارند و با یک قطعه سالم جایگزین کنند چون ساختار برد دستگاه جوش اینورتر از این قطعات تشکیل شده منتها از ترانزیستورهای  قدرتمند تر استفاده شده است که از نظر جسه هم  بزرگ هستند.

سپس با ساختار بخش های مختلف یک دستگاه جوش اینورتر آشنا خواهید شد و عیب و ایراداتی که برای یک دستگاه جوش وجود دارد برای شما تشریح می شود تا بتوانید در زمان خرابی یک دستگاه آن را به راحتی عیب یابی و تعمیر نمایید.

در صورت تمایل به شرکت در این دوره ها می توانید از همین امروز اقدام کنید و در دوره های آموزش تعمیرات دستگاه جوش اینورتر شرکت نمایید.

همه میدانید که زمان حال جال عصر الکترونیک بوده و کسی پیروز میدان خواهد بود که در بخشی از این سیستم برای خود جایی داشته باشند.

فرم ثبت نام

برای ثبت نام در کلاس ها می توانید از فرم زیر استفاده نمایید. دقت نمایید پر کردن فرم زیر به منزله ثبت نام نهایی شما در کلاس ها نمی باشد و این فرم به عنوان پیش ثبت نام می باشد. کارشناسان ما جهت راهنمایی و نهایی کردن ثبت نام با شما تماس خواهند گرفت


نام و نام خانوادگی
تاریخ تولد
جنسیت
تحصیلات
رشته تحصیلی
ایمیل
تلفن همراه
تلفن ثابت
شهر محل سکونت
میخواهید در کدام دوره آموزشی شرکت نمایید
از چه تاریخی می توانید در کلاس شرکت نمایید
نیاز به خوابگاه
توضیحات بیشتر و یا سوال خود را اینجا بنویسید
تشخیص انسان از ربات (تیک بزنید)

اطلاعات تماس

تهران, میدان انقلاب به سمت آزادی , بعد از جمالزاده , خ والعصر , درفش شرقی , پلاک 1 - موسسه فنی آموزش تعمیر
تلفن تماس02166904202
                 ۰۹۱۹-۱۰۸۰۲۸۷
ایمیل:
info@amoozeshtamir.com

توضیح کوتاه

مرکز تخصصی انواع آموزش سخت افزاری ملی پایتخت, برگزار کننده تخصصی ترین دوره های آموزش تعمیرات گوناگون از قبیل آموزش تعمیرات موبایل, آموزش تعمیرات تبلت, آموزش تعمیرات کامپیوتر, آموزش تعمیرات لپ تاپ, آموزش تعمیرات پرینتر , آموزش تعمیرات فتوکپی, آموزش تعمیرات مانیتور, آموزش تعمیرات ای سی یو خودرو و سایر دوره های آموزشی, با بهره گیری از اساتید مجرب و متخصص می باشد. این موسسه با در اختیار داشتن محیط آموزش مجهز و پیشرفته برترین موسسه آموزش تعمیرات در ایران می باشد.

شما کارآموز گرامی پس از گذراندن دوره های آموزش تعمیرات در این مرکز کلیه جزئیات و روش تعمیرات انواع وسیله الکترونیکی را خواهید آموخت. همچنین پس از فراغت از دوره آموزشی بمدت 5 سال از پشتیبانی گروه متخصص فنی آموزش تعمیر بهرمند خواهید گشت