آموزش تعمیرات دزدگیر

آموزش تعمیرات دزدگیر خودرو


با توجه به شهرنشینی شدن بشر که همگام با انفجار صنعتی بوده است نیاز استفاده از ماشین آلات نیز بیشتر دیده شده و بنابر نیاز خود از انواع وسایل در زندگی استفاده می کنیم به حدی که برخی از این دستگاه ها با زندگی ما ادغام گشته به طوری که جدایی ناپذیر است.
مثلاً استفاده از اتومبیل برای رفتن به نقاط مختلف شهر یکی از نیازهای مهم به شمار میرود. البته بهتر است اگر محلی را که میخواهید درآنجا حضور داشته باشید فاصله زیادی با محل زندگیتان ندارد را پیاده بروید زیرا علاوه بر این این که برای سلامتی شما بسیار مفید خواهد بود صرفه ی اقتصادی هم دارد زیرا برای هر بار حرکت دادن ماشین خود باید سوخت مصرف کنید .
موضوعی که در اینجا میخواهیم درباره ی آن حرف بزنیم بیشتر مربوط به امینت وسایل نقلیه خصوصا خودرو می باشد.خودرو ها برای مسافرت های دور و خیلی از رفت و آمدها در شهر و بین شهری وسیله ای کار آمد و خوب هستند و خب ما برای همین رفت و آمد ها نیاز به این خودرو ها داریم.خودروها وسیله های ارزانی نبوده و برخی نیز بسیار گران قیمت هم هستند و به همین دلیل اگر روزی به سرقت بروند و یا دچار اشکال فنی شوند میتوانند ضررهای زیادی به صاحب آن وارد نماید ، به همین منظور شرکت هایی که در بخش امنیت فعالبت دارند سیستم هایی را به نام دزد گیر خورد طراحی کرده اند که میتوان با استفاده از آن ها از اتومبیل خود محافظت کرد.
این سیستم ( دزدگیر ) خودرو با امکاناتی که در اختیار میگذارد باعث شده که بتوانیم تا حدود زیادی از به سرقت رفتن اتومبیل خود جلوگیری کنیم. دزد گیر خودرو ماژولی است که قابلیت هایی چون هشدار ها – بستن اتوماتیک درب ها در زمان های تعیین شده و ... را در اختیار ما میگذارد.

آموزش تعمیرات دزدگیر خودرو


دزدگیر خودرو نیز خود یک وسیله ی الکترونیکی است که با استفاده از تعدادی سنسور ( حس گر ) تشخیص میدهد که باید در حال حاضر چه مکانیزمی را به کار گیرد و چه عملی را انجام دهد که اگر این قطعه در خودرو به درستی عمل نکند میتواند باعث به خطر افتادن امنیت آن شود. ولی خب چه بخواهیم و نخواهیم دزدگیر خراب میشود که باید در این صورت سریعاً تعمیر شود.تعمیرات دزد گیر خودرو به دلیل این یکی از مشاغل مهم محسوب میشود  در جامعه بسیار مورد نیاز است و برای کسانی که در این کار حرفه هستند در آمدهای خوبی را به همراه دارد و به همین دلیل کسانی که علاقه مند به تعمیرات و کار کردن در بخش  خودرو و ماژول های مربوط به آن هستند این حرفه را نیز یاد می گیرند تا بتوانند در بازارکار به خوبی شغل خود را از ارتقاع دهند.
برای همین منظور برای یاد گیری باید دوره آموزش تعمیرات دزدگیر ماشین را بگذرانید تا بتوانید در این راستا فعالیت کرده و موفق شوید. برخی از کارها را نمی توان به طور غیر اصولی انجام داد و برای حرفه ای شدن در آن باید به تمام مسائل مربوطه مسلط باشید که تعمیرات دزد گیر خودرو یکی از آن هااست. در دوره های آموزش تعمیرات دزدگیر اتومبیل شما با معماری و ساختار دزد گیر خودرو آشنا خواهی شد و سپس وارد مباحث عیب  یابی  و رفع عیب خواهید شد ، در این مرحله از آموزش تعمیرات دزدگیر ماشین با بسیاری از مشکلات و خرابی های دزد گیر خودرو آشنا شده و روش های برطرف کرد و تعمیرات را خواهید آموخت.
دزد گیر خودرو خود دارای دو ماژول اصلی می باشد که شامل دستگاه مادر به همراه سنسورها ( که روی خودرو نصب می شود ) و کنترل آن است که جهت دادن دستورات لازم به ماژولی می باشد که بر روی ماشین نصب شده است. هم کنترل و هم ماژول اصلی هر دو مشکلات مجزایی را دارند به عنوان مثال خرابی که برای اکثر کنترل های دزدگیر خودرو پیش می آید عدم ارسال سیکنال می باشد و همده مشکلات ماژول نصب شده بر روی خود رو بهم ریختن کنترل سنسورها و یا خرابی رله ها است  که باید در این صورت تعمیرات را به درستی انجام داد.
در دوره آموزش تعمیرات دزدگیر خودرو  شما به صورت کامل با تمامی این مباحث آشنا شده و در پایان خواهید توانست هر نوع دزد گیر خودرو را عیب یابی کرده و رفع عیب نمایید.
برای اطلاعات از سرفصل های آموزش تعمیرات دزدگیر خودرو و دیگر دوره های مرتبط تماس بگیرید.
تلفن : 02188957919

فرم ثبت نام

برای ثبت نام در کلاس ها می توانید از فرم زیر استفاده نمایید. دقت نمایید پر کردن فرم زیر به منزله ثبت نام نهایی شما در کلاس ها نمی باشد و این فرم به عنوان پیش ثبت نام می باشد. کارشناسان ما جهت راهنمایی و نهایی کردن ثبت نام با شما تماس خواهند گرفت


نام و نام خانوادگی
تاریخ تولد
جنسیت
تحصیلات
رشته تحصیلی
ایمیل
تلفن همراه
تلفن ثابت
شهر محل سکونت
میخواهید در کدام دوره آموزشی شرکت نمایید
از چه تاریخی می توانید در کلاس شرکت نمایید
نیاز به خوابگاه
توضیحات بیشتر و یا سوال خود را اینجا بنویسید
تشخیص انسان از ربات (تیک بزنید)

اطلاعات تماس

تهران, میدان انقلاب به سمت آزادی , بعد از جمالزاده , خ والعصر , درفش شرقی , پلاک 1 - موسسه فنی آموزش تعمیر
تلفن تماس:02166933237
                 ۰۹۱۹-۱۰۸۰۲۸۷
ایمیل:
info@amoozeshtamir.com

توضیح کوتاه

مرکز تخصصی انواع آموزش سخت افزاری ملی پایتخت, برگزار کننده تخصصی ترین دوره های آموزش تعمیرات گوناگون از قبیل آموزش تعمیرات موبایل, آموزش تعمیرات تبلت, آموزش تعمیرات کامپیوتر, آموزش تعمیرات لپ تاپ, آموزش تعمیرات پرینتر , آموزش تعمیرات فتوکپی, آموزش تعمیرات مانیتور, آموزش تعمیرات ای سی یو خودرو و سایر دوره های آموزشی, با بهره گیری از اساتید مجرب و متخصص می باشد. این موسسه با در اختیار داشتن محیط آموزش مجهز و پیشرفته برترین موسسه آموزش تعمیرات در ایران می باشد.

شما کارآموز گرامی پس از گذراندن دوره های آموزش تعمیرات در این مرکز کلیه جزئیات و روش تعمیرات انواع وسیله الکترونیکی را خواهید آموخت. همچنین پس از فراغت از دوره آموزشی بمدت 5 سال از پشتیبانی گروه متخصص فنی آموزش تعمیر بهرمند خواهید گشت