آموزش تعمیرات جارو برقی

آموزش تعمیرات جاروبرقی


مشاغل تعمیراتی از جمله مشاغل خوب بوده که علاقه مندان زیادی را دارد ، به عبارتی هر کسی که به الکترونیک علاقه داد به دنبال شغلی میگردد که در آن به نوعی با برق و الکترونیک سروکار داشته باشد.
مشاغل تعمیرات دستگاه های الکترونیکی هم به دلیل این که با الکترونیک سروکار دارد این گونه افراد را جذب کرده و علاقه مندان در این زمینه  مشغول به کار می شوند که هم درآمدهای خوبی راداشته و هم این که موقعیت خوبی را در اختیار می گذارد و هم آینده ی خوبی دارد زیرا هر وسیله ی الکترونیکی روزی دچارخرابی خواهد شد و آن موقع است که وجود یک تعمیرکار خوب بسیار مورد نیاز خواهد بود.

آموزش تعمیرات جاروبرقی


در زمان حال و این دوران که همه چیز ماشینی و الکترونیکی شده  زندگی بشر را متحول کرده و تمام لوازم خانگی ما را دستگاه های الکترونیکی تشکیل داده اند که هر کدام برای کاری خاص ساخته شده اند.
مثلاً مایکروفر که در کار پختن غذا استفاده می شود – دستگاه ماشین ظرفشویی که خب کارش معلوم است – دستگاههای نظافتی مانند جاروشارژی ها و جاروبرقی ها هم که از اصلی ترین ها هستند و در زندگی ماشینی امروز زندگی بدون این ابزارها غیر ممکن است.
وقتی که یکی از این دستگاه ها دچار خرابی شود جای خالی آن بیشتر حس می شود و مشکلاتی را هم به دنبال خواهد داشت.به همین دلیل در صورت خرابی یکی از این دستگاهها افراد فوراً دست به کار می شوند که دستگاه را به تعمیرگاه برده تا در زمانی کم مشکلش برطرف شود.
جاروهای برقی یکی از این دستگاه های مهم است که واقعاً وجودش یک نعمت بوده و در تمیز کاری خانه کمک بسیار زیادی میکند و مخصوصاً جاروبرقی های پیشرفته ی امروزی که دیگر محدود به مکش نیستند و ابزارها و وسایل جانبی زیادی برای تمیز کردن بخش های مختلفدر خانه ها دارد مانند فرچه ها و .....
کسی که تعمیرات لوازم خانگی را انجام می دهد باید بتواند همه نوع دستگاه های مربوطه را انجام دهد از مانند تعمیرات مایکرو ویو – دستگاه های نظافتی مانند انواع مدل های جارو برقی و جارو شارژی و  دستیار آشپزخانه.
جاروبرقی های امروزی از نوع هوشمند بوده و همان طور که گفته شد تجهیزات جانبی زیادی دارد و خب با نوع و مدل های گذشته تفاوت های زیادی دارد. چون جاروبرقی یکی از پر کاربردترین  دستگاه ها و بسیار پر استفاده می باشد مراجعات برای تعمیرات آن نیز بیشتر از هر دستگاه لوازم خانگی دیگر است.
در دوره آموزش تعمیرات جاروبرقی اصول عیب یابی انواع جارو برقی ها به صرت کامل تشریح می شود.و کار آموزان با تمام ایرادات و مشکلات  جاروبرقی آشنا شده و روش برطف کردن آن ها را در دوره آموزش تعمیرات جاروبرقی خواهند آموخت. دوره آموزش تعمیرات جاروبرقی در زیر مجوع دوره های تعمیرات لوازم خانگی بوده و یک تعمیرکار لوازم خانگی باید به تمامی وسایل و ابزارها مسلط باشد.برای این که به صورت تخصصی بتوانید هرکدام از دستگاه ها را تعمیر کنید این دوره ها به صورت مجزا برگزار میگردد  و به این ترتیب کار آموزان می توانند در تعمیرات جاروبرقی کاملاً مسلط و حرفه ای شوند.
جهت اطلاعات بیشتر در باره ی دوره ی تعمیرات جارو برقی و همچنین دیگر دوره ها با شماره تلفن زیر تماس بگیرید.
تلفن : 02166933237
آدرس : تهران , میدان انقلاب به سمت آزادی , بعد از جمالزاده شمالی , خ والعصر , درفش شرقی , پ 1

فرم ثبت نام

برای ثبت نام در کلاس ها می توانید از فرم زیر استفاده نمایید. دقت نمایید پر کردن فرم زیر به منزله ثبت نام نهایی شما در کلاس ها نمی باشد و این فرم به عنوان پیش ثبت نام می باشد. کارشناسان ما جهت راهنمایی و نهایی کردن ثبت نام با شما تماس خواهند گرفت


نام و نام خانوادگی
تاریخ تولد
جنسیت
تحصیلات
رشته تحصیلی
ایمیل
تلفن همراه
تلفن ثابت
شهر محل سکونت
میخواهید در کدام دوره آموزشی شرکت نمایید
از چه تاریخی می توانید در کلاس شرکت نمایید
نیاز به خوابگاه
توضیحات بیشتر و یا سوال خود را اینجا بنویسید
تشخیص انسان از ربات (تیک بزنید)

اطلاعات تماس

تهران, میدان انقلاب به سمت آزادی , بعد از جمالزاده شمالی , خ والعصر , درفش شرق , پ1 - موسسه فنی آموزش تعمیر
تلفن تماس02166904202
                 ۰۹۱۹-۱۰۸۰۲۸۷
ایمیل:
info@amoozeshtamir.com

توضیح کوتاه

مرکز تخصصی انواع آموزش سخت افزاری ملی پایتخت, برگزار کننده تخصصی ترین دوره های آموزش تعمیرات گوناگون از قبیل آموزش تعمیرات موبایل, آموزش تعمیرات تبلت, آموزش تعمیرات کامپیوتر, آموزش تعمیرات لپ تاپ, آموزش تعمیرات پرینتر , آموزش تعمیرات فتوکپی, آموزش تعمیرات مانیتور, آموزش تعمیرات ای سی یو خودرو و سایر دوره های آموزشی, با بهره گیری از اساتید مجرب و متخصص می باشد. این موسسه با در اختیار داشتن محیط آموزش مجهز و پیشرفته برترین موسسه آموزش تعمیرات در ایران می باشد.

شما کارآموز گرامی پس از گذراندن دوره های آموزش تعمیرات در این مرکز کلیه جزئیات و روش تعمیرات انواع وسیله الکترونیکی را خواهید آموخت. همچنین پس از فراغت از دوره آموزشی بمدت 5 سال از پشتیبانی گروه متخصص فنی آموزش تعمیر بهرمند خواهید گشت