آموزش تعمیرات تلفن رومیزی

آموزش تعمیرات تلفن بیسیم


ارتباطات امروزه یکی از اولویت های زندگی بشر است و انسان همواره در تلاش بوده تا راه های ارتباطی ساده تر و سریعتری را پیدا کند.از آنجایی که الکترونیک نیز همواره در خدمت انسان می باشد و ما شاهد پیشرفت روز افزون دستگاه های پیشرفته ی الکترونیکی هستیم ، در سیستم ارتباطات نیز باز الکترونیک قدم اول را برداشته و بهترین راه ها را در اختیاز بشر گذاشته است. به همین منظور است که دنیای امروز را عصر ارتباطات و الکترونیک می نامند.
در این میان کسی که اطلاعات کافی در زمینه ای فنی و خصوصا الکترونیک و تجهیزات مربوطه به آن را داشته باشد از دسته افرادمتخصص محصوب می شود، البته منظور از داشتن اطلاعات فقط دانستن و خواندن مجلات نیست و منظور دقیقا کسی است که  در مواقع لزوم بتواند کمکی برای رفع مشکل بوده و کارهایی را در زمینه ای مشخص انجام دهد که  هم برای فرد موقعیت بسیار خوبی را ایجاد خواهد کرد و هم برای جامعه مفید خواهد بود.

آموزش تعمیرات تلفن رومیزی


به عنوان مثال کار تعمیرات که از  زیر دسته کارهای فنی محسوب می شود خود یکی ازکارهای مفیدی است که میتواند برای جامعه بسیار مفید بوده و هم از نظر در آمد و هم موقعیت شغلی نیز برای فرد مفید فایده خواهد بود ، به همین دلیل است که افرادی که به کارهای فنی خصوصا الکترونیک علاقه مند هستند به سمت یاد گیری این مسائل رو آورده و به این طریق می خواهند حرفی برای گفتن در جامعه متخصص امروزی داشته باشند.همان طورر که گفته شد تعمیرات و عیب یابی دستگاه های الکترونیکی نیز یکی از مشاغل خوب وعالی میباشد  که افراد بنا بر موقعیت شغلی و علایق خود به یادگیری درزمنه خاصی می پردازند.
از آن جایی که همه چیز رو به بیسیم شدن می رود دستگاه ها و ابزارهای مبنتی بر سیستم وایرلس نیز افزایش پیدا کرده و همچنین استفاده از آن ها نیز در میان افراد و خانواده ها متداول شده است، همان طور که میدانید وقتی استفاده از یک وسیله و یا چیزی بسیار گسترده باشد بازارکار خوبی هم خواهد داشت و افزاردر جنبه های گوناگون آن خواهند توانست به کار و خدمات مشغول شوند.
یکی از این مشاغل در زمینه تعمیرات ، آموزش تعمیرات تلفن بیسیم می باشد که اسفاده از این دستگاه مدت زیادی است که در ایران و در بین خانواده ها و ادارات متداول شده است و وجود آن نیز مشکلات مربوط به تلفن های معمولی ( دارای سیم) را حل کرده است. یکی از مشکلاتی که تلفن های معمولی سیم دار در استفاده دارد این است که شما در حال مکالمه هستید و شاید یک باره نیاز باشدکه یکشماره یااطلاعاتی را یاد داشت نمایید ولی خب فراموش کردید که در کنار دست خود قلم و کاغذ داشته باشید و برای آوردن قلم و کاغذ یا باید مدتی مکالمه را با آن فرد  قطع کنید و یا فرد پشت خط بماند که شما بروید و دفترو خودکار بیاورید و خب این روند خوشایند نیست.البته شاید با خودتان بگویید که خب می توان دفتر و خودکاری را برای چنین مواقعی در نظر گرفت و آن ها را در کنار تلفن قرارا داد ، بله این هم راه خوبی است ولی همیشه کارساز نیست چون در برخی مواقع فراموش می شود. ولی وقتی تلفن شما از نوع بی سیم باشد می توانید در حالی که مکالمه میکنید به هر جای داخل خانه سر بزنید و مشکلی هم نخواهد داشت.
مشکلات و خرابی های تلفن بیسیم
تلفن های بیسیم مانند هر دستگاه الحکترونیکی دیگری دچار خرابی و اشکلات فنی می شود که باید توسط افراد متخصص عیب یابی و تعمیر گردد.برای این که شما بتوانبد یک تلفن بیسیم را تعمیر کنید نیاز است که در ابتدا با الکترونیک کاملا آشنا شده و بتوانید انواع قطعات الکترونیک را شناخته و خرابی و  یا سلامت آن ها تشخیص داده و در صورت لزوم تعویض نمایید. بعد از گذراند دوره تعمیرات الکترونیک میتوانید وارد مباحث آموزش تعمیرات تلفن بیسیم شوید.
در زیر به برخی از مهمترین سرفصل های تعمیرات تلفن بیسیم اشارهشده است.
  معرفی کلید هوک و خرابی هایی های آن
  آموزش باز و بست کردن صحیح تلفن بیسیم
  آشنایی کلی با شبکه های مخابراتی
  آموزش نحوه ی عیب یابی مدار زنگ در تلفن بی سیم
  آموزش عیب یابی مدار گیرنده و فرستنده
  آموزش عیب یابی مدار صوتی ( میکروفون – اسپیکر )
  آموزش عیب یابی و تعمیر بخشش صفحه نمایش
  آموزش تعمیرات مشکل قطع و وصل شدن  تلفن در هنگام مکالمه
  آموزش عیب یابی مشکلات هنگ کردن و خاموش شدن دستگاه
  آموزش  رفع اشکالات صفحه شماره گیر
و........
بعد از اتمام دوره آموزش تعمیرات تلفن بیسیم و رومیزی کارآموز به راحتی خواهد توانست هر نوع تلفن بیسیم را عیب یابی و تعمیر نماید.

 

فرم ثبت نام

برای ثبت نام در کلاس ها می توانید از فرم زیر استفاده نمایید. دقت نمایید پر کردن فرم زیر به منزله ثبت نام نهایی شما در کلاس ها نمی باشد و این فرم به عنوان پیش ثبت نام می باشد. کارشناسان ما جهت راهنمایی و نهایی کردن ثبت نام با شما تماس خواهند گرفت


نام و نام خانوادگی
تاریخ تولد
جنسیت
تحصیلات
رشته تحصیلی
ایمیل
تلفن همراه
تلفن ثابت
شهر محل سکونت
میخواهید در کدام دوره آموزشی شرکت نمایید
از چه تاریخی می توانید در کلاس شرکت نمایید
نیاز به خوابگاه
توضیحات بیشتر و یا سوال خود را اینجا بنویسید
تشخیص انسان از ربات (تیک بزنید)

اطلاعات تماس

تهران, میدان انقلاب به سمت میدان آزادی , بعد از جمالزاده , خ والعصر , درفش شرقی , پلاک 1 - موسسه فنی آموزش تعمیر
تلفن تماس021669333237
                 ۰۹۱۹-۱۰۸۰۲۸۷
ایمیل:
info@amoozeshtamir.com

توضیح کوتاه

مرکز تخصصی انواع آموزش سخت افزاری ملی پایتخت, برگزار کننده تخصصی ترین دوره های آموزش تعمیرات گوناگون از قبیل آموزش تعمیرات موبایل, آموزش تعمیرات تبلت, آموزش تعمیرات کامپیوتر, آموزش تعمیرات لپ تاپ, آموزش تعمیرات پرینتر , آموزش تعمیرات فتوکپی, آموزش تعمیرات مانیتور, آموزش تعمیرات ای سی یو خودرو و سایر دوره های آموزشی, با بهره گیری از اساتید مجرب و متخصص می باشد. این موسسه با در اختیار داشتن محیط آموزش مجهز و پیشرفته برترین موسسه آموزش تعمیرات در ایران می باشد.

شما کارآموز گرامی پس از گذراندن دوره های آموزش تعمیرات در این مرکز کلیه جزئیات و روش تعمیرات انواع وسیله الکترونیکی را خواهید آموخت. همچنین پس از فراغت از دوره آموزشی بمدت 5 سال از پشتیبانی گروه متخصص فنی آموزش تعمیر بهرمند خواهید گشت