آموزش تعمیرات ترازوی دیجیتال

آموزش تعمیرات ترازوی دیجیتال


انسان از قدیم که به سمت تمدن آمده و زندگی شهر نشینی را انتخاب کرده است سیستم خرید و فروش را برای امرارمعاش خویش راه اندازی کرد. رفته رفته و با پیشرفت روز افزون بازارها شکل گرفتند و رونق  زیادی به سمت مسائلی چون خرید و فروش و بازار آمد و هرچه سیستم بازار بیشتر رشد کرد نیاز به دقت در خرید و فروش و معاملات نیز بیشتر شد. به همین دلیل آن هایی که کارشان بازاری بود سیستمی را به وجود آوردند که بتوانند بنابر قیمت مقدار ثابتی را محاسبه کرده و به خریدار تحویل دهند و این خود گامی به سوی اولین ترازوها بود. در دنیای امروز هم ما از قدیم شاهد ترازوهایی جهت وزن کردن اجناس جهت تحویل به مشتری هستیم که مغازه های سوپر مارکت ها – و همه فروشگاها که در کارشان نیاز به ترازو باشد نوعی از این دستگاه را دارند.

آموزش تعمیرات ترازوی دیجیتال


ترازوها اجازه میدهند که به راحتی مقدار خواسته شده توسط مشتری را به او تحویل دهیم تا هم حق فروشنده و هم مشتری ضایع نشود.از سویی علومی نظیر الکترونیک و صنعت در دستگاه های صنعتی نیز هر روز پیشرفته تر و کامل تر از گذشته ی خود شدند و فناوری امکانات زیادی در همه عرصه ها برای بشر داشته است.در زمان حال هم ما شاهد ترازوهایی الکترونیکی به نام ترازوهای دیجیتال هستیم که با استفاده از آن ها و با دقت بالا میتوانیم محاسبات وزن و قیمت را با دقتی فوق العاده داشته باشیم.
ترازوهای دیجیتال خود نیز به مدل ها با قابلیت های مختلفی تقسیم می شوند که هر کسبه ای بنابر نیاز خود مدلی از ان را تهیه میکند و در فروشگاه و محل کسب خود به کار میگیرد.
همان طور که میدانید ترازوی دیجیتال هم یک وسیله ی الکترونیکی است که میتواند دچار خرابی و خطاگردد که خطا در دستگاه هایی نظیر ترازو که هم فروشنده و هم خریدار برای محاسبات به آن اعتماددارد میتوان ضرر آفرین باشد ، ولی خب هر دستگاه الکترونیکی دچار اشکال خواهدشد ولی بعد از این که دچار خرابی می شود باید بتوان آن را عیب یابی و رفع عیب نمود.
از آن جایی که از ترازوهای دیجیتال استفاده ی زیادی میشود تعداد خرابی هایی که برای این دستگاه وجود دارد نیز زیاد است و افرادی هم هستند که کار تعمیرات ترازوهای دیجیتال را عهده دارند، در این راستا کسانی هم که میخواهند تازه وارد تعمیرات ترازوهای دیجیتال شوند به دنبال آموزش و یادگیری هستند.به همین دلیل هم دوره آموزش تعمیرات ترازوهای دیجیتال نیز یکی از محبوب ترین  دوره های آموزشی است که در مجتمع فنی ملی پایتخت برگزار می شود.
کار آموزان در دوره آموزش تعمیرات ترازوی دیجیتال با تمامی مباحث عیب یابی و تعمیرات انواع ترازوهای دیجیتال آشنا شده تا بتوانند به راحتی ترازوی دیجیتالی را که دچار اشکال شده است را عیب یابی کرده و به راحتی تعمیر نماید.
تعمیرات دستگاه های الکترونیکی نظیر ترازوهای دیجیتال نیازمند آشنایی و تسلط کامل بر الکترونیک است که  فردی که میخواهد به یک تعمیرکار حرفه ای بدل شود باید مباحث مربوط به الکترونیک را گذرانده باشد ، از آن جایی که پایه ریزی آموزشی این مرکز آموزشی از مبتدی و صفر تا 100 برنامه ریزی شده است شما عزیزانی هم که آشنایی با الکترونیک ندارید میتواند به راحتی در دوره های آموزشی الکترونیک مقدماتی تا پیشرفته شرکت کرده و سپس وارد تعمیرات ترازوهای دیجیتال شوید.
در اینجا نیز به برخی از سرفصل های آموزش تعمیرات ترازوهای دیجیتال پرداخته میشود :
  آشنایی با انواع ترازوی دیجیتال و فناوری آن ها
  آموزش الکترونیک دیجیتال مخصوص تعمیرات ترازوی دیجیتال
  آموزش عیب یابی خطاهای ترازو
  آموزش مسیر یابی عیوب در برد ترازو
  آموزش تعمیرات کیبورد
  آموزش رفع مشکلات صفحه نمایش ( سون سگمنت)
  آموزش رفع مشکلات تنظیمات
  و.................
این دوره آموزش تعمیرات ترازوی دیجیتال ویژه ی بازار کار می باشد که کارآموزان عزیز پس از اتمام دوره آموزش تعمیرات ترازوی دیجیتال می توانند به راحتی در بازار کار مشغول به کار شوند.
برای اطلاعات بیشتر در مورد دوره آموزش تعمیرات ترازوی دیجیتال تماس بگیرید.
تلفن : 02188957923

فرم ثبت نام

برای ثبت نام در کلاس ها می توانید از فرم زیر استفاده نمایید. دقت نمایید پر کردن فرم زیر به منزله ثبت نام نهایی شما در کلاس ها نمی باشد و این فرم به عنوان پیش ثبت نام می باشد. کارشناسان ما جهت راهنمایی و نهایی کردن ثبت نام با شما تماس خواهند گرفت


نام و نام خانوادگی
تاریخ تولد
جنسیت
تحصیلات
رشته تحصیلی
ایمیل
تلفن همراه
تلفن ثابت
شهر محل سکونت
میخواهید در کدام دوره آموزشی شرکت نمایید
از چه تاریخی می توانید در کلاس شرکت نمایید
نیاز به خوابگاه
توضیحات بیشتر و یا سوال خود را اینجا بنویسید
تشخیص انسان از ربات (تیک بزنید)

اطلاعات تماس

تهران, میدان انقلاب به سمت آزادی , بعد از جمالزاده شمالی , خ والعصر , درفش شرقی , پ1 - موسسه فنی آموزش تعمیر
تلفن تماس:02166933237
                 ۰۹۱۹-۱۰۸۰۲۸۷
ایمیل:
info@amoozeshtamir.com

توضیح کوتاه

مرکز تخصصی انواع آموزش سخت افزاری ملی پایتخت, برگزار کننده تخصصی ترین دوره های آموزش تعمیرات گوناگون از قبیل آموزش تعمیرات موبایل, آموزش تعمیرات تبلت, آموزش تعمیرات کامپیوتر, آموزش تعمیرات لپ تاپ, آموزش تعمیرات پرینتر , آموزش تعمیرات فتوکپی, آموزش تعمیرات مانیتور, آموزش تعمیرات ای سی یو خودرو و سایر دوره های آموزشی, با بهره گیری از اساتید مجرب و متخصص می باشد. این موسسه با در اختیار داشتن محیط آموزش مجهز و پیشرفته برترین موسسه آموزش تعمیرات در ایران می باشد.

شما کارآموز گرامی پس از گذراندن دوره های آموزش تعمیرات در این مرکز کلیه جزئیات و روش تعمیرات انواع وسیله الکترونیکی را خواهید آموخت. همچنین پس از فراغت از دوره آموزشی بمدت 5 سال از پشتیبانی گروه متخصص فنی آموزش تعمیر بهرمند خواهید گشت