آموزش تعمیرات تبلت

تبلت ها یا همان به اصطلاح رایانه های لوحی نوعی جدید از ابزراهای همراه به شمار میروند که قابلیت های متفاوت و مفیدی را در اختیار کاربر خود قرار می دهد.

در این جا تاریخچه ای کوتاه از تبلت را بیان کرده و سپس به ادامه مبحث در رابطه با آموزش تعمیرات تبلت خواهیم پرداخت.

آموزش تعمیرات تبلت

در ابتدا سهم عظیم تبلت ها فقط در اختیار شرکت اپل بود.این کمپانی توانست با عرضه محصولی به نام آیپد انقلابی را ایجاد نماید در دوره خود بی نظر بود،در این راستا شرکت هایی که در این سیستم ها کار میکردند مانند سامسونگ – ایسوس و ... شروع به طراحی و عرضه این دستگاه ها نمودند. بنابراین خود به خود نوعی رقابت بین کمپانی ها شکل گرفت و هدف این بود که کدام یک خواهند توانست کاربران بیشتری را به سوی خود جذب نماید و به همین منظور ازنظر سخت افزاری و همچنین نرم افزاری هر بار تبلت های جدیدتر به قابلیت های بهتری را ارائه دادند. رفته رفته تبلت ها با تجهیز شدن و افزاریش کارایی کاربران بسیاری را به خود جذب کردند و حتی کاربران نیز به دسته های مختلفی به عنوان طرف دار یک برند خاص تقسیم شدند، به عنوان مثال برخی تبلت های اپل را برگزیدند و برخی دیگر سامسونگ. اخیرا هم که سامسونگ با ارائه سری galaxy در حال رقابت با اپل است و دیگر کمپانی ها هم همچنان حضور دارند و هر سری تبلت های خود را به روز رسانی میکنند و بر قابلیت های آن ها می افزایند.

و اما بازار کار  و آموزش تعمیرات تبلت , از آن جایی که هرچیزی که فراگیر میشود بازار کاری هم برای آن راه می افتند تبلت ها هم از این قائه استثنا نبوده و بازارهای کاری فوق العاده ای را دارد.همه میدانیم که خب برای هر وسیله ای فروشگاهی وجود دارد که می توانید دستگاه مورد نظر خود را از آن جا تهیه نماید ولی چیزی که بسیار مهم است  خدماتی می باشد که کاربران پس از خرید بتوانند از آن استفاده نمایند.خب خرید که چیزی نیست و شما می توانید از جاهای مختلف تبلت مورد نظر را تهیه نمایید و خب به صورت عادی فقط ممکن است یک بار ان هم برای خرید کارتان به فروشگاه بیفتند، ولی اگر تبلت دچار مشکل شد چه ؟

دقیقا در همین زمان ها است که وجود یک مرکز تعمیرات تبلت بسیار مهم و ضروری خواهد بود زیرا کاربران فقط استفاده کننده بوده و نمی توانند خود مشکل را عیب یابی و رفع نمایند و در چنین مواقعی دنبال یک تعمیر گاه خوب برای رفع مشکل دستگاه خود می گردند. تعمیرات تبلت نیز اصول و راه های خود را دارد، به عبارتی کسی که میخ واهد یک تعمیر کار حرفه ای تبلت شود باید دانش کافی در این زمینه را داشته باشد تا بتواند عیب و ایرادات یک تبلت را تشخیص داده و آن را برطرف نماید. در این خصوص و برای کمک به علاقه مندان برای حرفه ای شدن در تعمیرات انواع تبلت  دوره های آموزش تعمیرات تبلت برگزار شده است.کسانی که می خواهند به یک حرفه ای در امر آموزش تعمیرات تبلت تبدیل شوند می توانند در این دوره شرکت کرده و پس از اتمام دوره با دانشی که در زمینه تعمیرات به دست می آوند در بازار کار به راحتی مشغول کار شوند.

دوره تعمیرات تبلت به صورت کاملا عملی برگزار میگردد، البته لازم به ذکر است که نکاتی و مسائلی هستند در این آموزش که حتما باید نکته برداری شده و جزواتی نوشته شوند که نیاز و بسیار ضروری است ولی خب به صورت کلی مطالب و جزوات فقط حداکثر 20 درصد مباحث را تشکیل میدهد و باقی مباحث به صورت عملی است. یعنی کار آموزان به صورت عملی در کارگاه مشغول عیب یابی و رفع عیب تبلت خواهند بود تا به این ترتیب با تمامی اصول عیب یابی و رفع عیب تبلتها آشنا شوند و بتوانند خود به راحتی کار آموزش تعمیرات تبلت را انجام دهند. در زیر نیز به برخی از سرفصل های مهم آموزش تعمیرات تبلت اشاره شده است.

آموزش بازو بست کردن صحیح انواع تبلت

آموزش عیب یابی تبلت

آموزش نقشه خوانی و عیب یابی از روی شماتیک

آموزش رفع عیوب و مشکلات تبلت

آموزش تعویض تاچ و ال سی دی

آموزش اصول برخورد با تبلت های ضربه دیده و آب خورده

آموزش نحوه ی عیب یابی و تعمیر دستگاه های خاموش

آموزش تعمیرات تبلت


زمان هایی را شاید شما به یاد نیارید که مردم برای بوست اوردند لقمه نانی با هم سر ان می جنگیندند و عرق می ریختند با این وجود همه انسان ها که در کنار هم زندگی می کردند خوش حال بودند و از زندگی خود نیز راصی بودند ولی امروزه می بینیم که همه افرادمی خواهند سر هم کلاه بگزارند و هیچ جردانگی دیگر نمانده است اگر کسی در زمینه آموزش تعمیرات تبلت مهارت داشته باشد و شما بخواهید از او کمک بگیرید چنان کلاه بزرگی را بر روی سرتان بگزارد ته تا به حال نظیر ان را ندیده باشید ولی با این وجو هنوز انسان های خوبی نیز هستند که در دور و اطراف ما در حال زندگی هستند و شما می توانید به ان ها تکیه کنید و در تار ها از ان یاری بخواهید همین کسانی که به سراغ آموزش تعمیرات تبلت رفته اند در بینشان کسانی وجود دازد که به دلیل معرفتکعمیقی که در قلب شان نهفته است می توانند بیشترین یاری را به شما داشتته باشند و تا ان جا که می توانند شما در کار ها یاری می کنند و اگر نیز خکاستید می توانند به شما آموزش تعمیرات تبلت را یاد یدهند بسیاری از این افراد رز تفکر قبلی و قدیمی دازند و اگر خواستید می توانید به کسب دانش و معرفت بپردازید و اگر خواستید می توانید یه یک پیروژی نسبی و ذاتی دست پیدا کنید انسان هایی که هستند سال ها به آموزش تعمیرات تبلت رفته اند و اگر دکست داشتید که می توانید به راحتی از پس این کار ها لذت ببرید و اگر نتکانید به ان بایو بپردازید  .شاید شما علاقه شدیدی داشته باشید به این که درباره این موضوعات و علم های جدیدی که روز به روز دز حال تغیر و تحول هستند اطلاعات نخیفی را بوست بیاورید و ان ها را با دانش خود در هم امیخته و یک نتیجه درست و قابل قبکلی از برسید و برای خود بتکانید تن ها را از هم تا کنید و تصمیم نیری کنید .

آموزش تعمیرات تبلت

مدل های مختلف تبلت ها


تبلت ها در طرح  ها  و اندازه های مختلف ساخته می شوند شما هر نوع تبلتی را که ترا ه کنی می توانید در بازار بیابید.  بیشتر کگپاتی هایی که گوشی موبایل تولید می کنند وارد بازار تبلت ها نیز شده اند آن ها مدل های مختلفی از تبلت ها را هر روز وارد بازار می کنند.  از این سو رقابت شدیدی میان این کمپانی ها صورت گرفته است .  تبلت ها معمولا بر اساس پردازنده و رم ان ها تقسیم. بندی می شوند به نحوی که هر چه پردازنده و رم ان ها بیشتر شوند قیمت ان ها نیز بالاتر می رود .  شما می توانید به سبکی که دوست دارید یک ندل را از ان ها خریداری کنید و کارهایتان را ا ان ها انجام دهید.  این تبلت ها ان قدر پیشرفت کرده اند که احتمال می رود در دنیای اینده جای لپ تاپ ها را بگیرند.  این تبلت ها ان قدر ظریف شده اند که شاید هیچ گاه انسان چنین فکری نمی کرد که به چنین چیزی بتواند برسد.

نحوه طراحی تبلت ها


تبلت ها در اصول اولیه با گوشی های موبایل هیچ تفاوتی ندارند.  هر دوی ان ها یک جور برنامه ریزی می شوند و اگر به شما نگویند که این دستگاه چیست شاید نتوانید که به طور مستقیم درک کنید که کدام یک از ان ها هستند. برای طراحی تبلت ها از روش های مختلفی نیز استفاده می شود.  بیشتر کمپانی های بزرگ برای طراحی های خود از افراد نابغه استفاده کردند. این افراد با طراخی الگوریتم های جدید روش های نویی را برای این کار بنا نهاده اود.  شما باید توجه داشته باشید که این افرا  فقط مختص یکی از شرکت ها هستند و نمی توانند اطلاعات خود را در اختیار دیگر کمپانی ها قرار دهند. شما برای یک طراحی تبلت خوب علاوه بر روش های جدید نیاز به ابزارات جدید هستید شما باید تمام سعیتان را در این کار انجام دهید.  بیشتر کمپانی ها همه روزه دستگاه های خود را ابدیت می کنند چرا که اگر از این کار غعقب بیفتند دیگر نمی توانند با رقبای تود که در این کار هستند رقایت کنند.  این کمپانی ها معمولا برای این مه بتوانند هویشه پای خود را ثابت نگه داشته باشند باید هر روزه دستگاه ها های خود را نو کنند.  

آموزش تعمیرات تبلت ها


امروزه برای آموزش و یادگیری در این کار ها به نیروی زبده نیز نیاز دارید.  هر کسی که بخواهد وارد این دنیا عجیب شود باید بتواند در عرض چندیت سال به یک فرد با سابقه و با ابهت در این کار نبدیل شود. موسسات زیادی هستند که در این. کار مشغول خستند و آموزش تعمیرات تبلت ها را برعهده گرفته اند.  بیشتر این سازمان ها خصوصی هستند گرچه در بین ان ها ارگان های دولتی نیز وجود دارند که این کار را به صورت رایگان انجام می دهند.  هر کسی می تواند این اموزش ها را فرا بگیرد به شرطی که بتواند برای خود راهی جدید باز کند.  شما می  توانید در این موسسات ثبت نام کنید و شروع به یادگیری و آموزش تعمیرات تبلت ها بکنید این کار باعث می شود شما بعد از یک مدتی به یم فردی توان در این کار تبدیل شوید. افراد زیادی هستند که در این کار هستند و شما می توانید در این کار از ان ها استفاده منید و از تجربه هذیی مه سال ها در این مار مسب کرده اند نهایت استفاده را ببرید.  شما می توانید در مدت کوتاهی به فردی استاد تبدیل شوید.  اگر خواستید می توانید این کار را به افراد دیگر میز یاد بدهید.  آموزش تعمیرات تبلت ها می تواند برای هر کسی که به تعمیرات علاقه داشته باشد دنیای جالبی به نظر اید و راهی جدید را برای خودش باز کند.

آموزش تعمیرات تبلت

چرا تبلت؟


در این بین ما می خواهیم به یک نتیجه در مورد این که چرت در این بین تبلت ها را انتخاب منیم. برسیم.  تبلت ها به دلیل کمی وزنی که دارند یکی از وسایل مورد محبوب افراد می باشند و عده زیادی هستند که تین تبلت ها را بیشتر از لپ تاپ ها دوست دارند شاید شما به این نتیجه برسید که این تیلت ها بسیار بیشتر از لپ تاپ ها کارایی دارند شاید در حد ان ها نباشند ولی شما می توانید با یک انتخاب درست تبلتی را انتخاب کنید که در حد لپ تاپ ها بذای شما کار کند اگر دوست داشته باشید می توانید لپ تاپی را بگیرد که در همین سطح باشد ولی متاسفانه قیمت ان ها به صورت صعودی بالا نی رود.  از مزیت های این تبلت ها این است که شما همیشه می توانید ان را در اختیار داشته باشید اگر تبلت ها را با دیگر وسایل مقایسه منیم در می یابیم که یادگیری و آموزش تعمیرات تبلت  ها خیلی اسان تر از بقیه می باشد و شما به راحتی می توانید این. کار را یاد بگیرسد.  اگر نی خواهید تبلتی را انتخاب کنید سعی منید که در میان رده باشد.  اگر خواستید با دیگران در این کار مشورت کنید سعی کنید تبلتی را انتخاب منید که به توان با پولی که پرداخت می کنید یک تبلت خوب را در همین حد انتخاب کنید.

آینده تبلت ها


همانطور که گفته شد تبلت ها از مواردی هستند که خیلی سریع در حال پیشرفت می باشند اور شما بخواهید در مورد اینده ان ها قضاوت کنید شاید خیلی زود باشد چراه هیچ کسی نمی تواند درباره تکنولوژی قضاوت کند. اما با توجه به این که این تبلت ها روز در حال رشد می باشند می توان اینده خوبی را برای ان ها در نظر گرفت.  اگر بتوانید از این تبلت ها درک خوبی داشته باشید می توانید اینده خود را در این کار تضمین کنید.  هر کسی بر اساس استعداد هایی که دارد می تواند در این کار پیشرفت کنید و. سریعا راه خود را باز گرداند.  هر کسی می توان  به جایگاهی که دارد بر سد به شرط این. که تمام تلاش خود را در این راه به کار گیرد .  آموزش تعمیرات تبلت ها می تواند بسیار گسترده تر شود و چیز های بیشتری را در بر گیرد.  اگر خواستید می توانید به تفراد با خیره در این کار مراجعه کنید و با استفاده از اطلاعات ان ها کار های خودتان را به نتیجه برسانید.

 

فرم ثبت نام

برای ثبت نام در کلاس ها می توانید از فرم زیر استفاده نمایید. دقت نمایید پر کردن فرم زیر به منزله ثبت نام نهایی شما در کلاس ها نمی باشد و این فرم به عنوان پیش ثبت نام می باشد. کارشناسان ما جهت راهنمایی و نهایی کردن ثبت نام با شما تماس خواهند گرفت


نام و نام خانوادگی
تاریخ تولد
جنسیت
تحصیلات
رشته تحصیلی
ایمیل
تلفن همراه
تلفن ثابت
شهر محل سکونت
میخواهید در کدام دوره آموزشی شرکت نمایید
از چه تاریخی می توانید در کلاس شرکت نمایید
نیاز به خوابگاه
توضیحات بیشتر و یا سوال خود را اینجا بنویسید
تشخیص انسان از ربات (تیک بزنید)چرا آموزش تعمیرات تبلت

امروزه استفاده از دستگاه های مختلف الکترونیکی بسیار رواج پیدا کرده است که همه افراد بنا برنیاز خود از آن ها استفاده می کنند. همزمان که سیستم های الکترونیکی کاملتر شدند شبکه های ارتباطی نیز با سرعت های بسیار بالایی رشد کرده که در نهایت ما شاهد شبکه ی جهانی اینترنت هستیم که خود زیر مجموعه های بسیاری دارد و همه ابزارهای الکترونیکی زمان حال حاضر نیز تحت شبکه طراحی می شوند و هدف از این کار یک پارچه کردن تمام رایانه ها و دستگاه های کامپیوتری می باشد.
یکی از این دستگاه های محبوب همه که قابلیت های بسیار فراوانی دارد که  ارتباطات شبکه نیز فقط بخشی از کارائی آن است  تبلت ( رایانه های لوحی ) می باشد. از زمانی که تبلت ها وارد بازار شدند دگر گونی های زیادی را ایجاد کرده و کاربران زیادی در دنیا را جذب خود کردند و هر روز نیز بر قابلیت آن ها و قدرتهای پردازشی تبلت ها اضافه شده و کارایی بالاتری را پیدا می کنند. کمپانی های زیادی هم در طراحی و ساخت تبلت فعالیت دارند که هر روز دستگاهی با قابلیت های جدید تر ، سریع تر و اما ارزان تر را در اختیار کاربران قرار می دهند.
در زمان امروز هم که ما شاهد وجود سیستم عامل اندرویدی برای دستگاه های همراه مانند گوشی های موبایل و تبلت ها هستیم که محبوبیت و قابلیت این دستگاه ها را دو چندان کرده است و شما می توانید هر نرم افزاری را که می خواهید در تبلت خود نصب  کنید و استفاده نمایید. سیستم عامل اندروید که در حال کاملترشدن و پیشرفت است این امکان را در اختیار قرار داده که هرکسی که برنامه نویسی اندرویید میداند بتواند  برنامه ی کاربردی مورد نیاز خود را طراحی کرده و در دستگاه خود نصب و از آن استفاده نماید.
ولی در این بین مشکلاتی هم وجود دارد که این مشکلات بعد از طراحی و ساخته شدن و در دست کاربران پیش  می آید و باید به صورت سریعی به آن ها رسیدگی شود. البته مشکلاتی  که مربوط به نرم افزار بوده و از طرف شرکت باشد توسط خود شرکت تولید کننده شناسایی و با آپدیت های جدید برطرف می شود که اصطلاحاً به این مشکلات باگ گفته می شود که آپدیت های جدید برای از بین  بردن همین باگ ها است و به همین دلیل دارندگان دستگاه باید با هر بار که آپدیتی از طرف شرکت ارائه می گردد دستگاه خود را به روز رسانی کند تا شاهد کمتر شدن مشکلات احتمالی در این تبلتها گردند.
ولی در این بین نیز مشکلاتی هم برای تبلت ها پیش می آید که از نظر دسته بندی خرابی محسوب شده و باید با  استفاده از راه های گوناگون تعمیرات انجام شود.برخی از این ها ایرادات نرم افزاری تبلتها و بعضی دیگر مشکلات سخت افزاری تبلتها هستند. برای همین هم شرکت سازنده قطعاتی مانند تاچ – ال سی دی (LCD)– انواع کانکتورها  - مدارات داخلی مانند مدار آنتن و .... را نیز وارد بازار میکند تا تعمیرکاران و افراد متخصص در زمینه تعمیرات تبلت بتوانند در صورت خرابی دستگاه از این قطعات استفاده نمایند تا کاربران با  هر بار  خرابی مجبور به خرید دستگاه تبلت جدیدی  نشوند که از نظر اقتصادی به صرفه نیست زیرا با هزینه های کمتر می توان مشکل را برطرف کرده و از دستگاه مجدداً استفاده کرد.
در زیر نیز به برخی از مشکلاتی که برای تبلت ها پیش می آید اشاره می  کنیم :

آموزش تعمیرات تبلت

•  از کار افتادن تاچ
•  سفید شدن صفحه نمایش
•  وجود خطوط عمودی در صفحه تبلت
•  هنگ کردن و کند شدن بیش از حد
•  عدم شارژ شدن
•  خالی شدن زود شارژ باطری
•  نداشتن آنتن و پرش آنتن ( در تبلت های سیم کارت خور)
•  ضربه خوردن دستگاه و خاموشی
•  آب خوردن دستگاه و خاموشی
•  خاموش شدن ناگهانی دستگاه ( مثال در هنگام شارژ کردن دستگاه خاموش شده و دیگر روشن نمی شود)
•  بالا نیامدن دستگاه و گیر کردن در حالت لوگو
•  و.....

آموزش تعمیرات تبلت

مشکلاتی که در بالا به آن اشاره شد از جمله مشکلاتی است که بسیار شایع بوده ، به عبارتی بیشتر این مشکلات  برای  تبلت ها پیش می اید و اگر شما تعمیرکار تبلت بوده باشید روزانه با مراجعینی برخورد می کنید که یکی از این مشکلات برای دستگاه آن ها پیش آمده است.
خب با توجه به مطالب بالا  متوجه بازار داغ و شلوغ تبلت شده اید و با کمی تفکر می توان پی برد که اگر سهمی در این بازار داشته باشید موقعیت شغلی و در آمدی بسیار خوب هم نصیب شما خواهد شد و به همین دلیل  هم هست که خیلی از افراد روی به تعمیرات تبلت و موبایل آورده اند و با گذراندن دوره های آموزش تعمیرات تبلت و تلفن های همراه در تلاش هستند که مهارت و داشن لازم در این مورد را  کسب کنند تا بتوانند به  یک تعمیرکار خوب و حرفه ای تبلت تبدیل شوند تا در این بازار بزرگ و پر رونق و رو به پیشرفت موقعیت های خوبی را داشته باشند.
باید بدانید که دوره های آموزشی تعمیرات تبلت یکی از پرطرف دارترین دوره های آموزشی فنی بوده که افراد زیادی روزانه برای یادگیری آن اقدام می کنند.مجتمع فنی ملی پایتخت در جهت مهارت آموزشی به افراد علاقه مند به تعمیرات تبلت دوره آموزش تعمیرات تبلت را برگزار کرده است تا علاقه مندان به این دوره با گذراندن آموزش بتوانند دانش لازم به همراه مهارت در جهت تعمیرات تخصصی تبلت را به دست آورده و در بازار کار به راحتی مشغول کار شوند.
برای اطلاعات بیشتر در باره دوره ی آموزش تعمیرات  تبلت در زیر به مهمترین سرفصل های آموزشی این دوره اشاره شده است :
  آموزش الکترونیک مقدماتی و شناخت قطعات الکترونیکی و روش های تست و تعویض قطعات ( آموزش  الکترونیکی SMD)
  آشنایی با انواع تبلت ها و ساختار آن ها ( معماری تبلت )
  آشنایی با بلوک دیاگرام  و طبقه بندی قطعات داخلی
  آموزش نحوه ی بازو بست کردن  صحبح تبلت
  آموزش قطعه برداری  مانند جدا کردن سوکت ها و جکها و اسپیکر و بازر و ویبراتور
  آموزش تخصصی نقشه خوانی
  آموزشی عیب یابی مدار تغذیه با استفاده از شماتیک
  آموزش عیب یابی مین برد با استفاده از شماتیک
  آموزش برداشتن و گذاشتن قطعات الکترونیکی در مدارتغذیه
  تشریح مشکلات مربوط به مدار تغذیه و آموزش رفع خرابی های مدار تغذیه
  آموزش برداشتن IC
  آموزش نصب ic بشکل صحیح
  آموزش برطرف کردن مشکلات شارژ
  تشریح مکشلات باطری و آموزش تعویض باطری و انتخاب باطری  مناسب برای دستگاه
  آموزش تشخیص اورجینال بودن قطعات و باطری  
  بررسی قطعاتی از قبیل CPU,FLASH IC, HDMI ,USB, GPU و کاربرد هر کدام و معایب تخصصی آنها
  آموزش بطرف سازی مشکل مدار صدا و تعویض اسپیکر و بازر در انواع تبلتها
  آموزش عیب یابی و رفع مشکلات دوربین
  آموزش برخورد اصولی با  تبلت های ضربه خورده
  آموزش اصول برخورد با  تبلت هایی که آب خورده و خاموش است
  آموزش عیب یابی  و پیدا کردن مشکلات  دستگاه خاموش
  آشنایی با سنسورهای به کار رفته در تبلت ها از قبیل GYROSCOPE, ACCELOROMETER
  آشنایی با ماژول بلوتوث و WI-FI وقطعات تشکیل دهنده این بخش و بررسی معایب بلوتوث و وای فای
  آموزش عیب یابی مدار سیم کار و برطرف سازی مشکلات شناسایی نشدن سیم کارت
  اموزش رفع مشکلات پرش آنتن
  آموزش برطرف سازی ایرادات بخش مموری و حافظه ی های جانبی و رفع مشکل نشناختن کارت حافظه
  و .....

آموزش تعمیرات تبلت

سرفصل های نام برده شده فقط بخشی از تمامی سرفصل های دوره ی آموزش تعمیرات تبلت می باشد که کارآموزان باید این دوره ها بگذرانند تا بتوانند به یک تعمیرکار حرفه ای تبلت بدل شوند.
از آنجایی  که عیب یابی و تعمیرات دستگاه های الکترونیکی  و کامپیوتری نیاز مند دانش و مهارت خوبی است به همین دلیل دوره ای را که باید بگذرانید به صورت عملی برگزار میگردد تا بتوانید در بازار کار بدون داشتن نگرانی دستگاه ی را باز کرده ، آن را عیب یابی نرم افزاری و یا سخت افزاری نماید و سپس اقدام به برطرف سازی مشکلات  نمایید.
بعد از این که یک دستگاه تبلت را عیب یابی و تعمیر میکنید باید  حتماً ان را تست کنید تا از صحت عملکرد بی نقص تبلت اطمینان لازم حاصل شود و نباید بعد از تعمیرات مشکلات دیگری را شاهد باشید  یا اگر مشکلی هم بود قبل از رسیدن به دست مشتری شناسائی و رفع نمایید که این کارها از اصول تعمیر کاری است.
به همین دلیل دوره آموزش تعمیر تبلت در این مرکز به صورت کاملاً کارگاهی برگزار می گردد و این دوره ها در کارگاه های مجهز بوده و مدرسین دوره خود از تعمیرکاران حرفه ای می باشند تا علاوه بر دانش مورد نیاز مهارت لازم و تجربیات گران بهای خود را در اختیار کارآموزان قرار داده و همراه با مهارت و داشتن تعمیرات قلق هایی را در بحث عیب یابی آموخته باشد. این دوره ویژه ی بازار کار بوده که بعد از اتمام دوره کارآوزان می توانند به راحتی کار تعمیرات تبلت را بدون هیچ گونه مشکلی شروع کنند.
همچنین لازم به ذکر است که بعد از اتمام دوره چنان چه کارآموزان مشکلی داشته باشند می توانند با تماس با مرکز مشکلات فنی خود را برطرف نماید زیرا کار آموزان بعد از اتمام دوره به مدت 5 سال از پشتیبانی فنی برخوردار خواهند بود.
برای اطلاعات بیشتر در باره ی این دوره می توانید تماس بگیرید.
تلفن تماس : 02166933237

آموزش تعمیرات تبلت

اطلاعات تماس

تهران, میدان انقلاب به سمت آزادی -بعد از جمالزاده شمالی- خ والعصر - درفش شرقی-پلاک1 - موسسه فنی آموزش تعمیر
تلفن تماس:02166933237
                 ۰۹۱۹-۱۰۸۰۲۸۷
ایمیل:
info@amoozeshtamir.com

توضیح کوتاه

مرکز تخصصی انواع آموزش سخت افزاری ملی پایتخت, برگزار کننده تخصصی ترین دوره های آموزش تعمیرات گوناگون از قبیل آموزش تعمیرات موبایل, آموزش تعمیرات تبلت, آموزش تعمیرات کامپیوتر, آموزش تعمیرات لپ تاپ, آموزش تعمیرات پرینتر , آموزش تعمیرات فتوکپی, آموزش تعمیرات مانیتور, آموزش تعمیرات ای سی یو خودرو و سایر دوره های آموزشی, با بهره گیری از اساتید مجرب و متخصص می باشد. این موسسه با در اختیار داشتن محیط آموزش مجهز و پیشرفته برترین موسسه آموزش تعمیرات در ایران می باشد.

شما کارآموز گرامی پس از گذراندن دوره های آموزش تعمیرات در این مرکز کلیه جزئیات و روش تعمیرات انواع وسیله الکترونیکی را خواهید آموخت. همچنین پس از فراغت از دوره آموزشی بمدت 5 سال از پشتیبانی گروه متخصص فنی آموزش تعمیر بهرمند خواهید گشت