آموزش تعمیرات بردهای پزشکی

آموزش تعمیرات بردهای پزشکی


پزشکی یکی از شاخه هایی می باشد که خود دارای تعداد زیادی زیر شاخه بوده و این امر آن را کمی پیجیده تر کرده نسبت به سایر علوم و از آنجایی که با بدن انسان و در کل با موجودات زنده سروکار دارد شغلی بسیار حساس و حیاتی است.
به همین دلیل کسی که میخواهد یک پزشک شود نیازمند ذهنی قوی می باشد تا بتواند از عهده مسائل روانشناسی مختلف برآمده و همچنین در کار خود موفق شود. همچنین پزشکی علمی است که نیازمند دیگر بخش های علوم از جمله مهندسی – الکترونیک و روانشناسی است تا با به کار گیری  امکانات هر بخش در کار خود کم نقص تر عمل کند.

آموزش تعمیرات بردهای پزشکی


امروز ما قصد داریم در رابطه با ابزارهای الکترونیکی که در جهت پزشکی طراحی و ساخته شده اند صحبت کنیم.می توان به جرات گفت که خود پزشکی و کار کردن در این بخش بدون ابزارهای پیشرفته ی مهندسی شده الکترونیکی امکان پذیر نیست و اگر بگوییم علم طب و پزشکی امروزه و پیشرفت های آن مدیون ابزارهای الکترونیکی بوده حرف اشتباهی نزده ایم. یک مثال این که یک پزشک میخواد در حین کار بر روی بیمار خود ضربان قلب وی را زیر نظر داشته باشد، خب این بدون یک دستگاه اوکو سنج قلب که یک دستگاه الکترونیکی است چگونه امکان پذیر خواهد شد ؟ میدانید که نمی شود مانند قدیم با گوش دادن و یا حرکت کردن بیمار پی به سلامت قلب وی برد و چه بسا در قدیم افرادی به دلیل ضربان بسیار کم قلبشان به اشتباه فوت شده تشخیص داده شده اند ولی با کمک دستگاه هایی همجون دستگاه نوار قلب دیگر این خطا پیش نمی آید.
و یا مانیتورهای پزشکی و دستگاه های MRI که مکمل یک دیگر هستند، دستگاه MRI تصویر برداری از درون بدن را انجام داده و در نهایت آن تصاویر را بر روی یک مانیتور پزشکی که از رزولوشن بسیار بالایی برخوردار است به نمایش می گذارد تا پزشک بتواند از روی تصاویر به محل دقیق بیماری پی ببرد و همه اینها دستگاه های الکترونیکی هستند که در خدمت پزشکی  می باشند.
با توجه به این مطالب می توانید تصور کنید که خرابی و ایراد در  این دستگاه ها چقدر می تواند فاجعه بار باشد و وجود تکنسین هایی که کارشان عیب یابی و تعمیرات و جلوگیری از خرابی دستگاه های پزشکی است بسیار مهم و مورد نیاز می باشد. کسی هم که میخواهد به یک تعمیر کار در زمینه تعمیرات دستگاه ها و بردهای الکترونیکی پزشکی تبدیل شود باید دوره های مختلفی را گذرانده و هم زمان نیز به کار تعمیرات مشغول شود تا تجربیات لازم در این زمینه را به دست آور زیرا همان طور که گفته شد تعمیرات تجهیزات پزشکی و بردهای مربوط به این دستگاه ها کاری نیست که خطا بپذیرد و خطا در این تعمیرات می تواند بسیار خطرناک باشد.
به همین منظور برای این افراد دوره های آموزشی تعمیرات تجهیزات پزشکی و بردهای پزشکی در نظر گرفته شده است  که افراد میتوانند با گذراندن این دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی دانش و تخصص لازم در زمینه تعمیرات تجهیزات پزشکی را به دست آورد.
دستگا ههای پزشکی به دلیل پیچیده بودن و مختلف بودنشان دچار خرابی های مختلفی می شوند که باید به صورت دقیق عیب یابی گردند ، مثال ممکن است دستگاهی که کارش نشانگر ضربان قلب است نتواند به دستی تشخیص داده در نتیجه اطلاعات را اشتباه نشان دهد که در این صورت میتواند خرابی مربوط به سنسورهای آن باشد که به دلیل بروز اشکال داده های اشتباهی را به دستگاه ارسال می کنند و یا باید تعمیر و یا باید این سنسورها تعویض شوند.
همچنین اگر دستگاه MRI دجار اشکال شود باید برد الکترونیکی ان را عیب یابی کرد با مشخص شود کدام کنترلر دچار خرابی است . برای این که بتوانید وارد آموزش این دوره شوید در ابتدا نیاز است که  به خوبی با الکترونیک و ابزارهای مربوط به آن و همچنین با روش عیب یابی قطعات الکترونیکی آشنا باشد به همین منظور در ابتدا باید دوره های آموزشی الکترونیک مقدماتی و پیشرفته ( SMD ) را بگذرانید که از پیش نیازهای دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی و تمام دوره های تخصصی است
اطلاعات بیشتر در مورد دوره آموزش تعمیرات بردهای پزشکی 02188957923
آدرس » میدان انقلاب – خیابان کارگر شمالی – بعد از خیابان نصرت – کوچه ی عبدی نژاد – پلاک 18 طبقه سوم.

فرم ثبت نام

برای ثبت نام در کلاس ها می توانید از فرم زیر استفاده نمایید. دقت نمایید پر کردن فرم زیر به منزله ثبت نام نهایی شما در کلاس ها نمی باشد و این فرم به عنوان پیش ثبت نام می باشد. کارشناسان ما جهت راهنمایی و نهایی کردن ثبت نام با شما تماس خواهند گرفت


نام و نام خانوادگی
تاریخ تولد
جنسیت
تحصیلات
رشته تحصیلی
ایمیل
تلفن همراه
تلفن ثابت
شهر محل سکونت
میخواهید در کدام دوره آموزشی شرکت نمایید
از چه تاریخی می توانید در کلاس شرکت نمایید
نیاز به خوابگاه
توضیحات بیشتر و یا سوال خود را اینجا بنویسید
تشخیص انسان از ربات (تیک بزنید)

اطلاعات تماس

تهران, میدان انقلاب به سمت آزادی , بعد از جمالزاده شمالی , خ والعصر , درفش شرقی , پ 1 - موسسه فنی آموزش تعمیر
تلفن تماس:02166933237
                 ۰۹۱۹-۱۰۸۰۲۸۷
ایمیل:
info@amoozeshtamir.com

توضیح کوتاه

مرکز تخصصی انواع آموزش سخت افزاری ملی پایتخت, برگزار کننده تخصصی ترین دوره های آموزش تعمیرات گوناگون از قبیل آموزش تعمیرات موبایل, آموزش تعمیرات تبلت, آموزش تعمیرات کامپیوتر, آموزش تعمیرات لپ تاپ, آموزش تعمیرات پرینتر , آموزش تعمیرات فتوکپی, آموزش تعمیرات مانیتور, آموزش تعمیرات ای سی یو خودرو و سایر دوره های آموزشی, با بهره گیری از اساتید مجرب و متخصص می باشد. این موسسه با در اختیار داشتن محیط آموزش مجهز و پیشرفته برترین موسسه آموزش تعمیرات در ایران می باشد.

شما کارآموز گرامی پس از گذراندن دوره های آموزش تعمیرات در این مرکز کلیه جزئیات و روش تعمیرات انواع وسیله الکترونیکی را خواهید آموخت. همچنین پس از فراغت از دوره آموزشی بمدت 5 سال از پشتیبانی گروه متخصص فنی آموزش تعمیر بهرمند خواهید گشت