آموزش تعمیرات اسکنر

آموزش تعمیرات اسکنر


اگر مطالب این وب سایت را خوانده باشید و به دنبال مباحث آموزش تعمیرات بگردید میدانید که تعمیرات از جمله مشاغل خوب و پر درآمد است که علاقه مندان زیادی را هم در دنیای امروز دارد. از آن جایی که همه چیز ماشینی شده است و سرعت کارهم بالا رفته نمی توان در صورت خرابی دستگاهی تعمیرات و راه اندازی مجدد آن را به تاخیر انداخت.
کار اداره جات و سازمان ها هم امروزه به ماشین آلات وابسته است و وجود دستگاه های مختلف همان طور که گفته شد سرعت کار را بالا برده و خب هر سیستمی بازار کاری را برای خود راه انداخته است.در این میان ماشین های اداری که همان پرینترها – دستگاه های فتوکپی – اسکنرها و..... می باشند برای کمک به این روندساخته شده اند.

آموزش تعمیرات اسکنر


کسی که یک تعمیرکار خوب و قوی ماشین های داشته باشد می تواند به راحتی کار خوبی را در این بازار داشته باشد و به درآمد های زیادی دست یابد.دوره های آموزشی بسیار برای تعمیرات ماشین های اداری از جمله آموزش تعمیرات اسکنر در آموزشگاه ها برگزار می گردد که افراد علاقه مند به این مباحث می توانند با گذراندن دوره های آموزشی در بازار کار مربوط به تعمیرات ماشین های اداری مشغول به کار شوند.

تعمیرات اسکنر


اسکنر از جمله دستگاه های مورد نیاز در همه ادارات و دفاتر است که کاربردش تبدیل پرونده های فیزیکی ( کاغذی ) به دیجیتالی – الکترونیکی ( فایل های PDF) است. به این طریق که شما نیاز دارید که مدرک خود را به صورت فایل الکترونیکی به جایی ایمیل کنید خب این مدرک به صورت برگه و یا کارت است و در این میان راه چاره  استفاده از اسکنر است.اسکنر با برداشتن یک رونوشت از پرونده نمونه دیجیتالی آن را در رایانه ذخیره میکند و شما می توانید از این فایل استفاده کنید
علاوه بر این اسکنرها این اجازه را می دهند که فایل های زیادی را که که بسیار جاگیر هستند را در کمترین فضا و به صورت دیجیتالی ذخیره کنیم که هم به دلیل اشغال جای کمتر و هم دسترسی با سرعت بالاتر را  امکان پذیر میکند.
تعمیرات اسکنراز جمله بخش های مهم در تعمیرات ماشین های اداری بوده و آموزش تعمیرات اسکنر نیز اینگونه است , که کسی که به عنوان تعمیرکار ماشین های اداری است باید به تعمیرات و عیب یابی آن مسلط باشد. آموزش  تعمیرات ماشین های اداری یکی از دوره های آموزشی محبوب است که افراد علاقه مند زیادی داردکه جهت یادگیری تعمیرات دستگاه هایی مثل پرینتر – اسکنر – دستگاه فکس و ...... اقدام می کنند.آموزش تعمیرات اسکنر هم از دسته ماشین های اداری است که در این دوره کارآموزان با نحوه ی عیب یابی و تعمیرات انواع اسکنر آشنا شده و به سازوکار آن پی خواهند برد .بیشتر خرابی هایی که برای اسکنر پیش میآید مربوط به بخش مکانیک آن است. حتی میتوان گفت که  تمامی ماشین ها یا داری اینگونه هستند و فقط 10 درصد خرابی را بخش الکترونیکی  شامل می شود زیرا بخش اصلی الکترونیکی برد پاور دستگاه است در ماشین های اداری است که در صورت خرابی می توان آن را نیز تعمیر کرد و به همین دلیل بهتر است درکنار آموزش تعمیرات بخش مکانیکی دستگاه که در این دوره آن را میگذرانید الکترونیک را هم آموزش ببینید تا در تعمیرات کامل شوید تا در صورت خرابی بخش الکترونیکی ( برد پاور و یا main board) بتوانید آن را نیز تعمیر کنید.
دستگاه اسکنر نیز دارای بردپاور است که این برد هم بردپاور آن بوده به برق مورد نیاز را برای کارکرد دستگاه تامین می کند و هم برد کنترل آن است  که وظیفه ی هدایت را عهده دار است و برخی ها هم دارای یک برد برای خواندن اطلاعات هد بوده که این اطلاعات را به سیگنال های دیجیتال تبدیل کرده و به رایانه می فرسد.
به همین دلیل یک تعمیر کار حره ای اسکنر باید به تمامی این روند و معماری مسلط بوده باشد تا بتواند به خوبی دستگاه را عیب یابی کند و اینها در دوره آموزش تعمیرات اسکنر آموزش داده میشود. مشکلات مختلفی برای یک اسکنر پیش می آید که می توانیم به خرابی موتور دوار حرکت هد – خرابی چراغ اسکنر یا سی آر اس CRS– خرابی برد پاور و ...... اشاره کرد .در دوره آموزش تعمیرات اسکنر شما پس از گذراندن دوره ی آموزشی می توانید به راحتی یک دستگاه اسکنر را عیب یابی کرده و تعمیر نمایید.
برای اطلاعات بیشتر در مورد دوره آموزش تعمیرات اسکنر با آموزشگاه ملی پایتخت تماس بگیرید.
تلفن تماس : 09191080287-----------------02166904202
تهران , میدان انقلاب به سمت آزادی , بعد از جمالزاده شمالی , خ والعصر , درفش شرقی , پلاک 1.

فرم ثبت نام

برای ثبت نام در کلاس ها می توانید از فرم زیر استفاده نمایید. دقت نمایید پر کردن فرم زیر به منزله ثبت نام نهایی شما در کلاس ها نمی باشد و این فرم به عنوان پیش ثبت نام می باشد. کارشناسان ما جهت راهنمایی و نهایی کردن ثبت نام با شما تماس خواهند گرفت


نام و نام خانوادگی
تاریخ تولد
جنسیت
تحصیلات
رشته تحصیلی
ایمیل
تلفن همراه
تلفن ثابت
شهر محل سکونت
میخواهید در کدام دوره آموزشی شرکت نمایید
از چه تاریخی می توانید در کلاس شرکت نمایید
نیاز به خوابگاه
توضیحات بیشتر و یا سوال خود را اینجا بنویسید
تشخیص انسان از ربات (تیک بزنید)

اطلاعات تماس

تهران , میدان انقلاب به سمت آزادی , بعد از جمالزاده شمالی , خ والعصر , درفش شرقی , پلاک 1 - موسسه فنی آموزش تعمیر
تلفن تماس:02166904202
                 ۰۹۱۹-۱۰۸۰۲۸۷
ایمیل:
info@amoozeshtamir.com

توضیح کوتاه

مرکز تخصصی انواع آموزش سخت افزاری ملی پایتخت, برگزار کننده تخصصی ترین دوره های آموزش تعمیرات گوناگون از قبیل آموزش تعمیرات موبایل, آموزش تعمیرات تبلت, آموزش تعمیرات کامپیوتر, آموزش تعمیرات لپ تاپ, آموزش تعمیرات پرینتر , آموزش تعمیرات فتوکپی, آموزش تعمیرات مانیتور, آموزش تعمیرات ای سی یو خودرو و سایر دوره های آموزشی, با بهره گیری از اساتید مجرب و متخصص می باشد. این موسسه با در اختیار داشتن محیط آموزش مجهز و پیشرفته برترین موسسه آموزش تعمیرات در ایران می باشد.

شما کارآموز گرامی پس از گذراندن دوره های آموزش تعمیرات در این مرکز کلیه جزئیات و روش تعمیرات انواع وسیله الکترونیکی را خواهید آموخت. همچنین پس از فراغت از دوره آموزشی بمدت 5 سال از پشتیبانی گروه متخصص فنی آموزش تعمیر بهرمند خواهید گشت