آموزش اسمبل کردن کامپیوتر

آموزش اسمبل کردن کامپیوتر

شناخت کامل و داشتن اطلاعات کامل در باره ی کامپیوتر ها و ادوات مختلف و جانبی در کار کردن و انتخاب رایانه ی مناسب به شما کمک بسیاری خواهد کرد، اگر شما بتوانید کانفیگ قطعات را به خوبی بدانید و بتوانید با استفاده از آن ها یک کامپیوتر را اسمبل ( سرهم بندی ) کنید موفقیت خوبی در سخت افزار پیدا کردید زیرا مراحل بعدی اسمبل تعمیرات می باشد. البته کسانی که شغلشان تعمیرات کامپیوتر می باشد نیز لازم دارد که به صورت کامل بتواند یک کامپیوتر را جمع آوری کرده وبر اساس نیاز کار بر و شرکت پیشنهادات لازم را داشته باشد.
یک کامپیوتر از قطعاتی مانند  cpu – ram – graphic card – motherboard – power   و.... تشکیل شده است.بدیهی است که انتخاب نادرست قطعات از نظر سازگاری باهم می تواند مشکلات بسیاری را برای شما به وجود آورد زمانی که می خواهید کارهای بزرگتری را انجام دهید که نیاز به هماهنگی کامل سخت افزاری دارد در حالی که شاید هم همه  چیز در ظاهر درست باشد ولی مشکلاتی ا در اجرای نرم افزارهای پیشرفته ایجاد خواهد کرد و عدم هماهنگ بودن سخت افزار به خوبی مشخص خواهد شد.برای بهتر درک کردن یک مثال برای شما می زنیم.

آموزش اسمبل کردن کامپیوتر

شما یک سیستم را اسمبل کرده و رم – سی پی یو – کارت گرافیک و .... را بهخوبی به هم متصل کرده اید و وقتی سیتم راروشن می کنید هیچ مشکل خاصی دیده نمی شود و به راحتی ویندوز را نصب می کنید و سیستم بالا می آید و حتی در اجرای خیلی بازی ها هم مشکلی نیست ولی وقتی میخواهید مثلا کار مونتاژ  و میکس یک فیلم را با نرم افزار حرفه ای مانند After Effect  و یا  primer انجام دهید به مشکل برمی خورید و مثلا با دنبال کردن ارور به این نتیجه می رسید که رم با سیستم سازگاری ندارد و این باعث شده که نرم افزار نتواند به خوبی اجرا شود وباید رم های خود را به درستی انتخاب کنید.
مسائلی که باید در انتخاب یک قطعه برای کامپیوتر خود به آن ها دقت کنید :
در ابتدا باید بگوییم که اول یک مادر برد مناسب برای کار خود انتخاب کنید و قطعات خود را بر اساس و پشتیبانی این مادر برد انتخاب کنید.زیرا تمام قطعات در پشتیبانی مادر برد می توانند به درستی کار کنند ، به عنوان مثال اگر سرعت رم با سرعت پشتیبانی مادر برد مچ نباشد در اجرا و کار کرد کامپیورت مشکلاتی خواهد بود.

آموزش اسمبل کردن کامپیوتر

این که اصول شناخت قطعات کامپیوتری را بلد باشید و بتوانید یک رایانه را به خوبی جمع و اسمبل کنید خود یک دانش  تخصص مورد نیاز در امر تعمیرات کامپیوتر و حتی فروش کامپیوتر هست زیرا حتی باید یک فروشنده هم باید بتواند درخواست مشتری خودرا برآورد کرده و یک سیستم یک پارچه تحویل مشتری دهد. با  توجه به این مطلب پی برده اید که اگر شما چه یک کاربر عادی و استفاده کننده باشید و یا فروشنده کامپیوتر و یا یک تعیرکار نیاز دارید که قطعات کامپیوتر و اصول شناسایی این نوع قطعات را بدانید و در زمان مورد نیاز قطعا دقیقی را انتخاب کرده و بتوانید اسمبل کنید.
و حال مبحث سرهم بندی کامپیوتر ( اسمبل کردن)
خب حالا شما قطعات مناسب را در  اختیار دارید ولی آیا خواهید توانست بدون آسیب زدن به این قطعات آن ها را به درستی بهم متصل کرده و تنظیمات و پیکر بندی لازمه را انجام دهید ؟ منظور از اسمبل فقط این نیست که مثلا هارد را به مادربرد وصل کنیم و یا سوکت های پاور را جا بزنیم خب این کار به سادگی امکان پذیر است ، چیزی که مهم است این موضوع ست که بای اولا تمامی قطعات را به درستی سوار کنید  از نظر سخت افزاری مشکلی در نصب قطعات در محل خود نداشته باشید و مورد بعدی این که بعد از اسمبل کردن سخت فزاری باید پیکر بندی های مهمی را در نرم افزار مادر برد ( بایوس ) انجام دهیدکه در راه اندازی یک کامپیوتر و این که حتی با سرعت مناسب  بدون معتلی بوت شود  بسیار موثر است.
در دوره های آموزش اسمبل کردن کامپیوتر شما با تمامی جوابن جمع و سرهم بندی یک سیستم به صورت کامل آشنا خواهید شد و در این دور چندین کامپیوتر را اسمبل خواهید کرد تا سخت افزار و نصب قطعات کامپیوتر از نظر سخت افزاری دستتان بیاد و بعد از نصب و  پیکر بندی سخت افزاری نوبت به تنظیمان نرم افزاری بایوس میرسد که با استفاده از این بخش ( بایوس) خواهید توانست ویندوز و یا هر سیستم عامل دیگری را نصب و  سیستم را راه اندازی نمایید.
اطلاعات بیشتر  : 02166904202
میدان انقلاب به سمت آزادی , بعد از جمالزاده شمالی , خ والعصر , درفش شرقی , پلاک 1

فرم ثبت نام

برای ثبت نام در کلاس ها می توانید از فرم زیر استفاده نمایید. دقت نمایید پر کردن فرم زیر به منزله ثبت نام نهایی شما در کلاس ها نمی باشد و این فرم به عنوان پیش ثبت نام می باشد. کارشناسان ما جهت راهنمایی و نهایی کردن ثبت نام با شما تماس خواهند گرفت


نام و نام خانوادگی
تاریخ تولد
جنسیت
تحصیلات
رشته تحصیلی
ایمیل
تلفن همراه
تلفن ثابت
شهر محل سکونت
میخواهید در کدام دوره آموزشی شرکت نمایید
از چه تاریخی می توانید در کلاس شرکت نمایید
نیاز به خوابگاه
توضیحات بیشتر و یا سوال خود را اینجا بنویسید
تشخیص انسان از ربات (تیک بزنید)

اطلاعات تماس

تهران, میدان انقلاب به سمت آزادی , بعد از جمالزاده شمالی , خ والعصر , درفش شرقی , پلاک 1 - موسسه فنی آموزش تعمیر
تلفن تماس:02166901823
                 ۰۹۱۹-۱۰۸۰۲۸۷
ایمیل:
info@amoozeshtamir.com

توضیح کوتاه

مرکز تخصصی انواع آموزش سخت افزاری ملی پایتخت, برگزار کننده تخصصی ترین دوره های آموزش تعمیرات گوناگون از قبیل آموزش تعمیرات موبایل, آموزش تعمیرات تبلت, آموزش تعمیرات کامپیوتر, آموزش تعمیرات لپ تاپ, آموزش تعمیرات پرینتر , آموزش تعمیرات فتوکپی, آموزش تعمیرات مانیتور, آموزش تعمیرات ای سی یو خودرو و سایر دوره های آموزشی, با بهره گیری از اساتید مجرب و متخصص می باشد. این موسسه با در اختیار داشتن محیط آموزش مجهز و پیشرفته برترین موسسه آموزش تعمیرات در ایران می باشد.

شما کارآموز گرامی پس از گذراندن دوره های آموزش تعمیرات در این مرکز کلیه جزئیات و روش تعمیرات انواع وسیله الکترونیکی را خواهید آموخت. همچنین پس از فراغت از دوره آموزشی بمدت 5 سال از پشتیبانی گروه متخصص آموزش تعمیر بهرمند خواهید گشت